Yeni Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin adını tüm Türkiye’ye duyurduğu ve en popüler isimlerinden birisi de Ahmet Hilmi’dir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi tarafından yazılan ve sahnelenen çok sayıdaki skeçte birbirinden renkli ve güçlü karakterle

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Yeni Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin adını tüm Türkiye’ye duyurduğu ve en popüler isimlerinden birisi de Ahmet Hilmi’dir. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi tarafından yazılan ve sahnelenen çok sayıdaki skeçte birbirinden renkli ve güçlü karakterlere hayat vermiştir. Son derece sıra dışı oyunculuğu ile en zorlu karakterlerin altında dahi kalkma başarısını göstermesi, kısa bir süre içerisinde özellikle genç izleyicilerden oluşan büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Ancak adını BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 eğlence programıyla duyuran isimlerden birisi olması nedeni ile hakkında izleyici çok fazla bilgiye sahip değildir. Bu nedenle de internette sürekli Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ahmet Hilmi kimdir şeklinde araştırma yapılmaktadır.İlk, orta ve lise düzeyi eğitimini Sakarya’da tamamlamış olan ÇGHB 2 Ahmet Hilmi, üniversite eğitimini ise Trakya bölgesinde tamamlamıştır. Trakya Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nden mezun olan genç oyuncu, daha sonra 2010 ile 2012 yılları arasında “Tiyatro Ti” isimli tiyatro okulunun “Temel Oyunculuk Eğitimi” programına katılım gerçekleştirmiştir. Üniversite eğitimini ekonometri bölümünde gerçekleştirmesine karşın genç oyuncu Ahmet, 4 yıl boyunca “Düşünce Edebiyat ve Tiyatro Kulübü” olarak açılımı bulunan “DÜŞET” isimli yapı bünyesinde görev almıştır. Bu yapı içerisinde hem çeşitli oyunları kaleme almış hem de bu oyunların sahnelenmesinde rol almıştır.Oyunculuk eğitiminin tamamlanmasının ardından televizyonda yayınlanan bir programa online olarak başvuru gerçekleştirmiştir. Daha sonraki süreç içerisinde pek çok farklı kısa filmde rol alan Ahmet Hilmi Demer, bu sürecin ardından ise kendisini sahnelenen çocuk oyunlarında bulmuştur. BKM Mutfak ekibine ise 2016 yılında katılmıştır. BKM Mutfak tarafından düzenlenen “Doğaçlama Ligi” yarışmacılarından birisi olmuştur. Daha sorna “Geçici Tiyatro” olarak ilk sezonunun birincisi olmuştur. Bu başarılarının ardından BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil olarak birbirinden farklı çok sayıda skeç yazmış ve bu skeçlerde oynamaya başlamıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ahmet Hilmi Deler Nereli?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibinin oyuncu ve yazar ekibinde görev alan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ahmet Hilmi Deler nereli sorusunun yanıtı ise Sakaryalı olduğu şeklindedir.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ahmet Hilmi Deler Kaç Yaşında?1.77 boya ve 70 kiloya sahip olan genç ve yakışıklı oyuncuyla ilgili merak edilen Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Ahmet Hilmi Deler kaç yaşında sorusunun yanıtı ise 26’dır. Genç oyuncu 16 Nisan 1994 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelmiştir.