Disney Plus Türkiye nihayet bir zamanın sevilen çizgi filmi Disney'in Teneffüs Zili yani orjinal adıyla Recess'i platforma eklediğini duyurdu!

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Dijital platformlardaki içerik savaşı sürerken Disney'den önemli bir hamle geldi! Geçtiğimiz yaz Türkiye pazarına giren Disney Plus sevilen 90'lı yılların çizgi dizilerini Türkiye içeriklerine koymadığı gerekçesiyle eleştirilmişti. 

Disney'den eleştiriler için ilk hamlle geldi! Disney Plus'un Türkiye'ye geleceğini duyanlar özellikle bir zamanlar Türkiye'de de yayınlanan Disney'in unutulmaz çizgi dizilerini görmeyi beklerken pek çok içeriğin yer almadığını görmüştü.

Büyük hayal kırıklığı sonrası ilk müjde geldi. Disney'in unutulmaz çizgi filmlerinden biri olan Disney'in Teneffüs Zili yani orjinal adıyla Recess artık Türkiye platformunda yer alacak! 

NİHAYET BİRİ GELDİ!

maxresdefault-35

Sosyal medyada haberin yayınlanması üzerine pek çok kullanıcı bu sevindirici gelişmeyi olumlu karşıladı. Kullanıcılar "Disney'i asla almayı düşünmüyordum ancak şimdi abone oluyorum." "Hiçbir dijital platforma üye olmamıştım çocuukluğun çizgi filmi sonrası Disney aboneliği başlatıyorum" yorumları ile haberi sevinçle karşıladı. 

Disney'in diğer beklenen içerikleri de önümüzdeki aylarda platforma getirmesi bekleniyor.