Star TV dizisi Çöp Adam'a katılan oyuncu büyük ses getirecek. Güzel isimle anlaşma sağlandı. Peri ve Tamer'in işi bu sefer daha zor. Engin Altan Düzyatan'a yeni partner geldi bile...

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!

Star TV'de yayınlanan Çöp Adam dizisinde heyecan gittikçe artıyor. Bu hafta diziye katılacak oyuncu belli oldu. Engin Altan Düzyatan ile Elçin Sangu'nun başrolde oynadığı dizide bizleri neler beklemekte? Peri ve Tamer'in evliliği bir anda sekteye uğrayabilir.

Ezgi Çelik Diziye Katılıyor!

Star TV Çöp Adam dizisine katılan oyuncunun ismi belli oldu: Ezgi Çelik! Güzel oyuncu, dizide Elit karakterini canlandıracak. Bu karakter ile ortalığı karıştıracağı yönünde bir duyum aldık. Dizinin reytingleri bu gelişmelerden olumlu etkilenecek.

Tamer'in Peşine Takılacak!

Çöp Adam'da Tamer'in karşısına sıklıkla çıkan Elit, dengeleri değiştirmek için elinden geleni yapacak. Peri ise şüphelenmekte oldukça haklı. Bakalım bu durum izleyiciler için sorun oluşturacak mı? Dizinin yeni bölümünde birbirinden önemli olaylar sizleri bekliyor.

ezgicelik_11zon