Çukur 4. sezon 10.

Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı merakla beklenmekteydi. Vepazartesi günü Çukur son bölüm yayınlanması sonrasında Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı bomba gibi geldi. Bizde sizler için Çukur 102. bölüm neler yaşanacak özetini paylaşacağız. Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanında karşımıza çıkan Amca Cumali yani Haluk Bilginer'in dizide yer alıp almayacağı ve Çukur 102. bölüm detaylarını paylaşacağız.


Çukur 4.sezon 10. bölüm fragman özeti


Çukur'da tüm dengeleri altüst edecek gelişmelerin olduğu Efsane bir bölüm gelmeye hazırlanıyor. Damla ve Cumali arasında yaşanacak olaylar koçovalı hanesinde beklenmedik durumlar erdenetler den müthiş hamle  detayları Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanında karşımıza çıkarken, Haftalardır beklenen amca Cumali karakteri sonunda belli oldu . Çukur'un Cumali amcası Haluk Bilginer ile anlaşma sağlandı.  Ayrıca çukur'un yeni lideri belli olurken ilk olarak amca Cumali Koçovalı hakkında detaylara gelelim.


Amca Koçovalı Haluk Bilginer mi?


Öncelikle haftalardır beklediğimiz amca cumali koçovalı gelişmesi yaşanırken Haluk Bilginer ile kısmen anlaşma sağlandı ve bu rol adına Haluk bilginer'e giden ikinci teklif oyuncu tarafından kabul edildi . Haluk Bilginer ile  deneme çekimlerinin yapıldığı da belirlendi. Normalde Exxen platformun da yayınlanacak olan Şeref Bey dizisinde oynayacak olan Haluk Bilginer'in gözükmesi heyecan yarattı ancak her hangi bir değişiklik ve sürpriz durumları için de s,zler için araştırma yapacağız. Amca Cumali Koçovalı karakteri için Çukur 4.sezon 10. bölüm fragmanında karşımıza çıkması beklenen diğer isimler de Çetin Tekindor Şener Şen gibi iddialar olmaktayken, Çukur setinden bu haberler yalanlandı.


Efsun ne olacak?


Efsun Cephesi'nde yaşanılacak olan olaylarda yayınlanan fragman sonrasında Efsun2un ölmediğine şahitlik ettik.  Öyle ki hamile olduğunu öğrenmesi sonrasında Cumali efsun'u vurmamış ve bulunduğu yerden ayrılmış Akın'ın attığı mesajdan sonra Yamaç'ın geleceğinden ve Efsun'un hamile olduğunu Cumali'nin de öğreneceği de gözler önüne serildi. Seren, Yamaç ve Efsun aşkından Çağatay'a bahsetmiş olacak ki Çağatay ve efsun'u kibarca konuşup kafasını karıştırmak istemiş . Çağatay Efsun'a adeta tehditvari konuşmuş ve 'Yamacın sana aşık olmadığını anladığında Bana gelirsen geri dönemezsin '' demiştir.


Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanından yola devam ederken Efsun'un açık kapı bırakacağını görüyoruz.


Yamaç itiraf edecek


Yamaç'ın Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanında dikkat çeken bir sahnesi de Efsun'u sevdiğini dile getirse de İleride yamacın içinde kalacağı durum efsun'u böyle bir tercih yapmaya itebileceğidir. Ayrıca bu bölümde Yamaç ve Efsun konusunda boş durmayacak ve Sevdiği kadının daha fazla zarar görmemesi adına Aliço'dan yardım isteyecek. Bu bölüm Aliço ile bir araya gelen efsun Aliço'nun takibinde olacak . Ve gelen ve giden konusunda Yamacı bilgilendirecek Aliço'ya Efsun'un hamile olduğundan bahsedecek olan Yamaç ilerleyen bölümlerde yine aliçodan Nehir'in çocuğuna aldırmadığını da öğrenecek .Yamaç Çukur 102. bölümde olmasa da daha sonrasında iki aşk arasında adeta cebelleşecek.

Cumali hata yapmaya devam edecek


Hata üstüne hata yapmaya devam eden Cumali koçovalı sonunda Çukur ailesinin de tepkisini üzerinde toplayacak. Çukur'un ihtiyaçlarını tam anlamıyla yerine getiremeyen Cumali bu bölüm yapacağı hatalardan sonra hem de diğer kişiler tarafından sorgulanmaya başlayacak . Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanında karşımıza çıkan detayda Kahvede yapılan çekimlerde yine Selim çukur'un gençlerine Derman olurken tam olarak liderliğini de ilan etmiş olacak . Selim'in lder olması Çukur 102. bölümde hiç beklenmedik bir durumu beraberinde getirecek ve bu liderlik ilerleyen bölümlerde çukur'da kan dökülmesine sebep olacak.


Çukur 4.sezon 102. bölümde işler adeta karışacak.. İşler bu noktaya geldiğinde ise mekanın sahibi tekrar devreye girecek. Damla ve Cumali arasında ise geçecek olan konuşmalarda Damla Cumali'ye Yanlış yolda olduğunu ve hem ailesine hem de çukura zarar vermeye başladığını dile getireceği görüntüleri Çukur 102. bölüm özetine damgasını vurmaktadır. Damladan beklemediği yaklaşım gören Cumali yine Kendini haklı çıkarmaya çalışacak ve bu çift arasında da kısa süreli de olsa bir kırgınlık yaşanacak.  Ayrıca Selim ile Cumali arasındaki gerilim Çukur 4. sezon 10. bölüm de  yine artacak. Bu iki kardeş arasında yaşanan olacak olan olaylar sözlü kavgaya kadar gidecek .


Sultan koçovalı Aliço'dan ne istedi?


Yamaç'ın ne yaptığından ve neleri göze aldığından habersiz olan Sultan aliçodan Ymaç hakkında bilgi istediği gibi yamaç'la bir araya da gelmeye çalışacak . Kendini affetmesi adına girişimlerde bulunacak olan sultan gerçekleri anlayacak ve Aslında yamaç'ın çukuru ve ailesini korumak adına öyle bir şeyin içinde kaldığını bilecek. Siz de Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanına bir önceki haberimizden ulaşabilirsiniz.