Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizinin finali sızdı! Çukur final sahnesinde Yamaç Koçavalı gerçeği de belli oldu. Çukur finaline Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun gibi karakterler geri dönüyor.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizinin finali sızdı! Çukur final sahnesinde Yamaç Koçavalı gerçeği de belli oldu. Çukur finaline Sena, İdris Baba, Emmi ve Mahsun gibi karakterler geri dönüyor.

4 sezondur yayınlanan Çukur dizisi 7 Haziran pazartesi akşamı final yaparak ekran macerasını tamamlıyor. 5. sezon olması çok istenilen Çukur ani final kararı almıştı. Çukur dizisinde 4 eski isim yeni bölüm finale geri dönüyor. 

Sena geri dönüyor!

Çukur final bölümünde Sena sürprizi yaşanacak. Yamaç'ın rüyasına girecek Sena ile duygusal bir sahne çekildi. Yamaç ve Sena hayranları bir kez daha ekranlara gelecek. Alev Alev dizisinde rol alan Dilan Çicek Deniz'in Çukur setine gelmesi büyük bir heyacan oluşturdu. Ancak tek sürpriz Sena da değil.

İdris Baba ve Emmi geri dönüyor!

Çukur final sahnesi eskiye gidecek. İdris Baba ve Emmi'nin sırrı Çukur finaline damga vuracak. 4 sezondur saklanan sır Çukur final bölümünde ekranlara gelecek. İdris Baba Emmi ve Cumali Koçavalı sahnesi bir çok gerçeği ortaya çıkaracak.

Mahsun geri dönüyor!

Çukur'da Berkay Ateş fırtısınası 3. kez ekranlara geliyor. Çukur'un Mahsun'u Berkay Ateş bir kez daha Çukur setine geldi. Çukur Mahsun yine çok büyük bir sırrı ortaya çıkaracak. Ancak Mahsun asıl hamlesi bu olmayacak.

Çukur final fragmanı yayınlandı!

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

Yamaç ölecek mi sorusu cevap buldu!

Çukur finali mutlu mu olacak mutsuz mu olacak sorusu da cevap buldu. Çukur'da Yamaç ölmeyecek. Yamaç'ı o sudan bu sefer Mahsun kurtaracak. Karakuzular Çukur'u almaya resmen geri geliyor ve Karakuzular ile Koçavalılar muhteşem sahneleriyle Çukur'u geri alacak.

2 yıl sonrası gösterilecek!

Çukur final son sahnesi de çekildi. Damla ve Cumali'nin de çocukları gösterilecek. 2 yıl sonra Çukur daha temiz bir yer olacak ve Damla Cumali çocuğuyla Çukur'da herkesin bir bebeği olmuş olacak ve Çukur efsanesi yaşayacak.

Göstermelik cenaze sahnesi de çekildi!

Çukur finaline yakışır geri dönüşleri bol bol izleyeceğiz final bölümünde. Özellikle ilk 30 dakika Yamaç ölmüş gibi gösterilecek ve Yamaç Koçavalı için cenaze namazı tertip edilecek. Ancak Yamaç Koçavalı mahsun tarafından kurtarılmış olacak.