Başrollerinde Aras Bulut İğnemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve daha pek çok usta ismin yer aldığı Çukur dizisi, izleyenlerini ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan dizi de heyecan bitmek bilmiyor.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...
Başrollerinde Aras Bulut İğnemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve daha pek çok usta ismin yer aldığı Çukur dizisi, izleyenlerini ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan dizi de heyecan bitmek bilmiyor. Her geçen gün artan heyecanı ile Çukur dizisi her hafta Pazartesi günü, izleyicisi karşısına gelmeye devam ediyor. Dün akşam ekranlara gelen 110. bölümü ile Çukur izleyenlere heyecan ve gerilim dolu saatler yaşattı. Çukur dizisinin son bölümü olan 110. bölümde yaşananlar akıllara durgunluk verdi. Çukur son bölümde, Kulkan Erdenet ve Ogeday Erdenet arasında geçen olaylar izleyenleri şok etti. Kulkan Erdenet abisi Ogeday'ı boğdu. Ağaçta boğulan Ogeday öldü. İzleyenleri çok üzen bu sahne gündeme bomba gibi düştü. Ogeday'ı boğan Kulkan Erdenet, abisini öldürdü. Çukur'da sevilen karakterlerden olan Ogeday öldü. Ogeday karakterine hayat veren başarılı oyuncu kimdir ? Çukur dizisinin Ogeday'ı Baki Davrak diziden ayrıldı. Çukur'a veda eden Baki Davrak, izleyenleri göz yaşlarına boğdu. Peki, Baki Davrak kimdir ?

Çukur yayınlanan son bölümde Cengiz Erdenet'in oğulları Ogeday Erdenet ve Kulkan Erdenet büyük olyuna geldi. Koçovalı kardeşlerin tuzağına düştüler. Yamaç Koçovalı tarafından çukura düşürülen Kulkan Erdenet, çukurdan çıkmak için mücadele verdi. Ancak bilmediği bir şey vardı. Kulkan Erdenet'in çukurdan çıkmak için çektiği halat, abisi Ogeday Erdenet'a bağlıydı. Kulkan Erdenet çukurdan çıkmak için halatı çekince, abisi Ogeday Erdenet'i ağaçta boğdu. Kulkan Erdenet'in abisini ağaçta boğmasının üzerine Ogeday Erdenet öldü mü soruları da sorulmaya başlandı. Çukur Ögeday'ın ölüp ölmediği sorusuna cevap aranıyor. İzleyenler, Çukur Ogeday'ın ölüp ölmediğini araştırmaya başladı. Peki, Çukur Ogeday öldü mü? Çukur'un Ogedayı'ı Baki Davrak Çukur'a veda etti. Baki Davrak diziden ayrıldı mı? sorularına da cevap gelmiş oldu. Çukur son bölüm olan 110. bölüme baktığımız zaman, Ogeday'ın öldüğünü görüyoruz. Koçovalı kardeşlerin oyunu işe yaradı. Kulkan Erdenet, kendi elleriyle abisi Ogeday Erdenet'i öldürdü. Kulkan Erdenet, abisi Ogeday'ı halatla boğarak öldürdü.Baki Davrak kimdir ?

Çukur dizisinde Ogeday Erdenet karakteri ile ekranları karşısındaki izleyicinin karşısına gelen Baki Davrak'ın hayatı araştırılmaya başlandı. Çukur son bölümde Ogeday'ın ölmesi ile Baki Davrak'ın hayatı ve kim olduğu araştırılmaya başlandı. Baki Davrak, 1971 yılında Almanya'da doğmuştur. Baki Davrak'ın oyuncu kimliğinin yanında yazar kimliği de vardır. Baki Davrak, 2007 yılında ilk şiir kitabını yayımlamıştır. Başarılı oyuncu Baki Davrak;  Lola + Bilidikid ve Yaşamın Kıyısında adlı filmlerde oynadığı karakterler ve oyunculuğu ile tanınmıştır. Birçok yabancı film ve dizide yer alan başarılı oyuncu Baki Davrak'ın boyu 167'dir.

Baki Davrak oynadığı diziler;

Vatanım Sensin- Vasili