Selim Çukur'dan ayrılıyor mu? Çukur Selim diziden ayrılıyor mu? Selim Çukur'dan neden ayrıldı Çukur Selim diziden ayrıldı mı sorusu Çukur 4. sezon 12.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…
Selim Çukur'dan ayrılıyor mu? Çukur Selim diziden ayrılıyor mu? Selim Çukur'dan neden ayrıldı Çukur Selim diziden ayrıldı mı sorusu Çukur 4. sezon 12. bölümü itibri ile çok sorulmaya başlandı. Savaşu uğruna Çağatay Erdenet, yeğeninin ölümünün acısını çıkarmak için bir süredir çok sssiz kalmaktaydı. İzleyiciler Çağatay Erdenet'in bu sessizliğini hiç de hayra yormamaktaydı. Ve kardeşi Ogeday Erdenet'i bile kaybetmeyi göze alarak Selim Koçovalı'yı öldürdü.

Çukur Selim diziden ayrılıyor mu sorusunun cevabını sizlere net olarak verebiliriz. Çukur Selim yani Öner Erkan başka bir dizi ile anlaşması açıklanmasısonrasında sorula Çukur Selim diziden ayrılıyor mu Çukur Selim diziden ayrıldı mı? sorular yanıtlanmış oldu.

Çukur'dan Selim neden ayrıldı


Öner Erkan çukur dizisinden ayrıldı mı? Çukur Selim neden ayrıldı ? soruları da Çukur Selim diziden ayrıldı mı sorusunun yanıtının verilmesi sonrasında merakla aranıyor.  Show TV ekranlarından uzun süredir devam eden dizisi çukur'da hiç Beklenmeyen bir ayrılık yaşandı . Çukur 104. bölümünde yani 23 Kasım 2020 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Selim diziden ayrılıyor mu sorusunu herkese sordurdu ... Çukur Selim Çukur dizisinden çıkıyor mu ? işte merak edilen sorunun cevabı haberimizde ...

Çukur 104. bölümünde Çukur'a dönen  Yamaç, Erdenet ailesini bir şekilde kıskaca almayı başardı . ancak Erdenet ailesinin pis işlerini yapan Çağatay erdenet boş durmuyor ve yeğeninin intikamını almak için sessiz kaldığı günlrin acısını bir bir çıkartıyor. Yamaç'ın her yaptığı hamleye karşı bir hamle ile cevap vermeye çalışıyor . Kardeşi Ogeday'ı bile kaybetmeyi göze alan Çağatay Erdenet, 23 Kasım Pazartesi günü yayınlanan Çukur dizisinin son sahnelerinde Selim'i seçerek güle güle Selim dediği görülüyor ... Bu görüntü acaba Selim'i vurdurup öldürecek mi sorusunu da akıllara kazıdı .

Öner Erkan başka bir diziyle anlaştı bile


Sonucunu merak eden izleyicimize özel bir açıklama yapalım... Her ne olursa olsun Selim koçovalı çukur dizisi 4. sezon 13. bölümünde diziden ayrılıyor . Selim koçovalı karakterini oynayan Öner Erkan diziden ayrılacağı kesinleşti . 13. bölüm ile birlikte artık çukur dizisinde yer almayacak.

Öner Erkan Bir Başkadır da


Öner Erkan Çukur dizisinden sonra yeni başlayan bir başkadır dizisi oyuncuları arasına dahil oldu. Bu dizide de çok başarılı olan Öner Erkan mesleğini en iyi şekilde yapmaya devam ediyor kendisine yeni projeler de başarılar dileriz