Çukur Selim'in katili Cemil ölecek mi? ölüyor mu? Geçtiğimiz hafta çok elem sahnelere ortaklık ettiğimiz Çukur'da selim'in kardeşlerine vedası herkesi gözyaşlarına boğmuştu. Koçovalılar intikam hırsından adeta çılgına dönmüş ve eline geçen tüm Erdenet'le

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!
Çukur Selim'in katili Cemil ölecek mi? ölüyor mu? Geçtiğimiz hafta çok elem sahnelere ortaklık ettiğimiz Çukur'da selim'in kardeşlerine vedası herkesi gözyaşlarına boğmuştu. Koçovalılar intikam hırsından adeta çılgına dönmüş ve eline geçen tüm Erdenet'leri ortadan kaldırmaya ant içmişlerdi. Ancak Erdenetlerden önce ilk baş Çukur Selim'in katili Cemil'in acı bir şekilde ortadan kalması gerekmez miydi? Cumali Yamaç ve Akın Koçovalı cephesinde müthiş plnların ortaya çıkacağı Çukur 4. sezon 15. bölüm linkinde karşımıza çıkan korkunç intikam planını herkes Çağatay Erdenet'in ortadan kalkması şeklinde yorumlarken, ilk Baş Akın Koçovalı'nın planı dahilinde Çukur Selim'in katili Cemil oradan kaldırılacak.

Çuku Selim'in ölmesi korkunç bir tuzağa düşmesi şeklinde yaşanmaıştı malumunuz. Koçovalılarda yas ilan ettiren Çukur Selim'in katili Cemil bilindiği üzere Çağatay Erdenet'in adamıydı. Ve çok akıllıca hareketler yapıp düşmanını pusuya sokan Çağatay Erdenet, Selim'in Cemil zaafından faydalanmıştı. Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon Cemil isimli karaktere Selim aşık olmuş ve karısına aşık olması sonrasında ortadan kaldırılmıştı.

Çukur Selim'in katili Cemil'de aynı sebeple Çukur Selim'e yanaşmıştı. Çukur Selim2in zaafından faydalanan Çağatay Erdenet, Çukur Selim'in katili Cemil aracılığı ile Koçovalılardan intikam almıştı. İşte hal bu iken Koçovalılar Çukur Selim'in katili Cemil'i ortadan kaldırmaz mı?

Çukur Selim'in katili Cemil ölecek mi?


Şu sıralar korkunç planlar Koçovalılar taraflarında ortalıklarda dolanırken, Çukur Selim'in katili Cemil diri diri yakılarak, Akın, Yamaç ve Cumali Koçovalı tarafından gömülerek öldürülecek.... EE Çukur Selim'in intikamı böyle bitecek mi? Tabbi ki de hayır sırada Çağatay Erdene olacak...