Kefaret dizisi Zeynep'i kızı Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer oynadığı diziler hangileri

Kefaret dizisi Zeynep'i kızı Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer oynadığı diziler hangileri her yerde aranmaya başladı. Fox ekranlarında yeni başlayan Kefaret dizisi pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizi Haberleri 14.12.2020 - 01:00 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Kefaret dizisi Zeynep'i kızı Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer oynadığı diziler hangileri her yerde aranmaya başladı. Fox ekranlarında yeni başlayan Kefaret dizisi pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide Sude ve Elif isimleriyle tanınan çocuk oyuncuyu Lavinya Ünlüer hayat veriyor. Peki Kefaret dizisi Zeynep'i kızı Elif Kimdir? Lavinya Ünlüer oynadığı diziler hangileri

25 Film imzalı Kefaret dizisinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Efe Deprem ve Mine Kılıç yer alıyor. Dizinin hikayesi ise şöyle başlamıştı; Üç yaşındayken kaçırılan Elif 5 yıl aradan sonra bulunuyor. Elif ailesi ile birlikte okula giderken benzin istasyonunda kaçırılıyor. Abisi ile arabada otururken tuvaletim var diyerek arabadan inen 3 yaşındaki Elif kaçırılıyor ve yıllarca bulunamıyor. Beş yıl boyunca kızını bulamayan Zeynep ise intihar edeceğim diye inşaatın çatısına çıkınca Elif’i kaçırıp kendi çocuğu gibi büyüten Sabri insafa gelip Zeynep’e söylüyor. Sabri Elif’i alıp ölen kızı Sude’nin yerine koyar ve onu kendi kızı gibi büyütür.Ardından kanser olan Sabri, ölmeden önce Sude'nin yalnız kalmasını istemez bu nedenle Elif'e gerçekleri söyler. Ancak Elif'in gerçekleri kabullenmesi pek de kolay değildir. Babası sandığı adamın öyle olmadığı öğrenen ve öldü diye bildiği annesinin varlığıyla şaşkına dönen 8-9 yaşındaki Elif için her şey baştan başlayacaktır.

Öte yandan Kefaret dizisinde Sude/ Elif'e çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer hayat veriyor. Gelelim Lavinya Ünlüer kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı sorularının cevabına...

Lavinya Ünlüer hangi dizilerde oynadı?

3 Haziran 2011’de İstanbul’da doğan oyuncu çocuk yaşlardan itibaren kamera karşısındadır. Lavinya Ünlüer 3 yaşındayken ilk kez Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle kameraların karşısına geçmiştir. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Mila rolüyle meşhur oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterine hayat verdi. Şimdilerde 9 yaşında olan Lavinya Ünlüer küçük yaşına rağmen bir çok dizi filmde rol almıştır.

Çocuk oyuncu şu dizilerde rol aldı;


  • Bana Sevmeyi Anlat

  • Ufak Tefek Cinayetler- Mila

  • Benim Tatlı Yalanım- Kayra

  • Kefaret- Elif


Gelişmelerden Haberdar Olun

@