Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına güzel haber! Üç Kuruş dizisi geliyor! Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez geliyor

Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına müjde. Pazartesi akşamları Ay Yapım Show TV devam kararı aldı. İlk tanıtım Çukur finalinde geldi. Üç Kuruş dizisi yakında Show TV başlıyor.

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 00:49 19.06.2021 - 00:49 Berkay Keskin

İçerde ve Çukur dizileriyle 5 sezondur pazartesi akşamlarına damga vuran ay Yapım yeni dizisi belli oldu. İçerde ve Çukur yazarlarından 3 erkek başrolün yer alacağı yepyeni bir dizi geliyor. Üç Kuruş dizisi Show TV'de ekranlara gelecek.

Çukur ve Mucize Doktor hayranlarına müjde!

Hem Çukur hem Mucize Doktor hayranlarına müjdeli haber geldi. Ay Yapım İçerde ve Çukur gibi dizilerle reyting rekorları kıran yeni dizisi Üç Kuruş yine rekor kıracak. Çukur ve İçerde bir çok kişi yer alırken başrol için Mucize Doktor yıldızıyla anlaşıldı!

Taner Ölmez Üç Kuruş dizisinde!

Bu sezon Ali Vefa karakteriyle çok sevilen tAner Ölmez Üç Kuruş dizisi kadrosuna katıldı. Üç Kuruş dizisiyle Taner Ölmez bambaşka bir rolde ekrana gelecek ve kabadayı canlandıracak.

Aras Bulut İynemli Üç Kuruş dizisinde!

İçerde ve Çukur dizilerin başrolü olan Aras Bulut İynemli hız kesmeden Üç Kuruş dizisi kadrosuyla ekranalra gelecek. Üç Kuruş dizisi Aras Bulut İynemli bırakmayan Ay yapım yine pazartesi akşamlarına damga vurmak istiyor. 

Çağatay Ulusoy teklif gitti!

Üç Kuruş dizisi için 3. teklif Çağatay Ulusoy'a gitti. Ancak şimdiden 2 yılı planlı olan Çağatay Ulusoy'un teklifi güzel bir şekilde redettiği öğrenildi. Üç Kuruş dizisinin 3. ismi için bir çok aday geçse de kesinleşen bir diğer oyubcu da belli oldu.

Sarp Akkaya Üç Kuruş dizisinde!

Çukur'un son bölümlerinde dahil olan ve çok sevilen Sarp Akkaya Üç Kuruş dizisi kadrosuyla ay yapım yolculuğuna devam edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@