Show TV ekranlarında her Pazartesi yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşan Çukur'dan kötü bir haber geldi. Gelen habere göre Çukur'un güzel ve başarılı oyuncularından Damla Sönmez, nişanlısından ayrıldı.

Karşı Karşıya Programını Sunan Esra Ezmeci "Kadına Şiddet" Şikayetine Gülümsemesi İle Şaşırttı! Şiddeti Görmezden Geldi Karşı Karşıya Programını Sunan Esra Ezmeci "Kadına Şiddet" Şikayetine Gülümsemesi İle Şaşırttı! Şiddeti Görmezden Geldi
Show TV ekranlarında her Pazartesi yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşan Çukur'dan kötü bir haber geldi. Gelen habere göre Çukur'un güzel ve başarılı oyuncularından Damla Sönmez, nişanlısından ayrıldı. 3 senedir beraber olduğu kendisi gibi oyuncu sevgilisi Ushan Çakır ile ayrıldılar.Çukur dizisinde canlandırdığı Efsun karakteri ile gönülleri fetheden Damla Sönmez, 3 senedir oyuncu Ushan Çakır ile beraberdi. Nişanlanan çiftten düğün haberi beklenirken ayrılık haberi geldi. Bu aralar ünlüler dünyasında ayrılık rüzgarları esiyor. Ayrılan çiftler kervanına Hadise ve Kaan Yıldırım çiftinden sonra Damla Sönmez ve Ushan Çakır'da katıldı.

Çiftin instagram hesaplarından birbirleriyle olan fotoğraflarını silmesi ayrılığı doğruladı. Damla Sönmez ve Ushan Çakır'ın nişan yüzüklerinin de olmaması her şeyi netliğe kavuşturdu.Damla Sönmez kimdir ?

Damla Sönmez, 3 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde burslu olarak eğitim görmüş ve mezun olmuştur. Damla Sönmez'in boyu 1,62'dir. 33 yaşında olan Damla Sönmez pek çok başarılı projede yer almıştır. 2014 senesinde Güllerin Savaşı dizisinde oynadığı Gülru karakteriyle şöhrete kavuşmuştur. Sonrasında Sibel adlı sinema filmi ile izleyenleriyle buluşmuştur.

Damla Sönmez'in oynadığı diziler;

Çukur (Show Tv, Ay Yapım, 2019)

Masum Değiliz (Selin, Atv, Koliba Film, 2018)

Güllerin Savaşı 2014 (Gülru) (Tv dizisi)

Bir Aşk Hikayesi 2013 (Ceylan) (Tv dizisi)

Şubat (dizi) 2012 (Gelin) (Tv dizisi)

Türkan 2010 (Turhan) (Tv dizisi)

Gece Gündüz 2008 (Pınar) (Tv dizisi)

Emret Komutanım 2008 (Karamel) (Tv dizisi)

Fırtınalı Aşk 2007 (Melda Talay) (Tv dizisi)

Sahte Prenses 2006 (Sedef) (Tv dizisi)

Şarkılar Susmasın 2006 (Aycan) (Tv dizisi)

Kapıları Açmak 2005 (Gülşen) (Tv dizisi)

Omuz Omuza 2004 (Pelin) (Tv dizisi)

Camdan Pabuçlar 2004 (Gülçin) (Tv dizisi)