Cuma reyting sonuçları heyecanla bekleniyor. 29 Ocak 2021 Cuma Reytingleri kim önde? 29 Ocak reyting sonuçları kim kazandı? Liderlik kimin? 29 Ocak 2021 yayınlanan Arka Sokaklar, Son Yaz, Kırmızı Oda, Ramo, Payitaht Abdülhamid, Akıncı ve Star TV'nin yeni

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?
Cuma reyting sonuçları heyecanla bekleniyor. 29 Ocak 2021 Cuma Reytingleri kim önde? 29 Ocak reyting sonuçları kim kazandı? Liderlik kimin? 29 Ocak 2021 yayınlanan Arka Sokaklar, Son Yaz, Kırmızı Oda, Ramo, Payitaht Abdülhamid, Akıncı ve Star TV'nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim kim önde? aranıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo reytingleri mi, Star TV ekranlarında bu akşam başlayan Seni Çok Bekledim dizisinin reytingleri mi, TRT1'in Payitaht Abdülhamid mi, Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar mı, TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda reytingleri mi, Fox ekranlarında yayınlanan Son Yaz reytingleri mi yoksa ATV ekranlarında Akıncı mı reytinglerde galip geldi? İşte detaylar...

29 Ocak Pazartesi Reytingleri!


Televizyon seyircisinin yakından takip ettiği 29 Ocak reyting sonuçları netlik kazandı. Peki, 29 Ocak reyting sonuçlarına göre en çok hangi dizi izlendi? Arka Sokaklar, Son Yaz, Kırmızı Oda, Ramo, Payitaht Abdülhamid, Akıncı ve Seni Çok Bekledim reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Ramo reyting oranları yükseldi mi? 

Henüz 29 Ocak 2021 reyting sonuçları belli olmadı ancak açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız. Oldukça zorlu geçen cuma reyting yarışına bu hafta Star TV'de başlayan Seni Çok Bekledim dizisi de dahil oldu. Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı Seni Çok Bekledim gerek kadrosu gerek hikayesiyle dikkat çekmeye aday görünüyor.

Öte yandan Son Yaz dizisinde Akgün, Savcı Selim için sürpriz bir plan hazırlarken; Canan'la arasını neredeyse düzeltecek olan Selim'e Faruk büyük bir çelme taktı. Canan'a Akgün'ün gerçek kimliğini açıklayan Faruk, Selim'in eline boşanma dilekçesini tutuşturdu. Selim Kara'nın bundan sonra neler yapacağı merak edildi.

Cihangir'in ölümüyle yepyeni bir maceraya atılan Sibel ve Ramo ise tam mutlu olacaklar derken; Sibel'in vurulması buna gölge düşürdü.

29 Ocak Pazartesi reyting sonuçları!


RTÜK tarafından hazırlanan reyting sonuçları günlük olarak açıklanmaya devam ediyor. Heyecanla takip edilen 29 Ocak reyting sonuçları açıklandı.

Seni Çok Bekledim reytingleri nasıl?


Ekranlarda oldukça çetrefilli geçen cuma akşamına bir dizi daha katıldı. Zorlu bir reyting mücadelesinin yaşandığı cumaya Star ekranlarından Seni Çok Bekledim katıldı. Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz'in paylaştığı yeni dizi zorlu bir aşk hikayesini konu ediniyor. Öte yandan Özcan Deniz'in uğurlu gününde yayın hayatına başlayan Seni Çok Bekledim, birbirinden iddialı dizilerle er meydanına çıktı.

Kırmızı reytinglerde düşmezken, Ramo'nun reytinglerini yükseltmesi ve Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yeni dizilere cuma akşamında  zor anlar yaşatıyor. Nitekim geçtiğimiz haftalarda başlayan Akıncı dizisi ATV'ye çok da istediğini veremedi.

Öte yandan Seni Çok Bekledim akıbetinin de nasıl olacağı; reyting yarışına dahil olup olmayacağını zamanla göreceğiz.

Kırmızı Oda'ya Boncuk'un vedası damga vurdu


TV8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda'da ise bu akşam gözyaşları sel oldu. birkaç haftadır dram yüklü hikayesiyle herkesi ekran başına kitleyen şizofreni hastası Boncuk, 29 Ocak akşamı diziye veda etti.

İlaçlarını almadığı için hastalığı iyice ilerleyen Boncuk, hayalindeki adam olan Can'a kavuşmak için koşarken; hızla gelen kamyonun altında kalarak can verdi. Boncuk'un acı vedası sosyal medyada çok konuşuldu.

Gündüz kuşağında son durum!

Gündüz kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Esra Erol zirveye yerleşirken Zuhal Topal'la Sofrada izlenmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta ve Doya Doya Moda da bugün eve iyi ekmek götüren yapımlar arasında.