Bige Önal'dan ayrılan Aras Bulut İynemli'nin Çukur'daki partneri Damla Sönmez ile aşk yaşadığı iddialarına son dakika açıklaması geldi

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Magazin gündemi bomba bir aşk söylentisi ile çalkalanmıştı. Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez'in aşk yaşadığına dair söylentilere açıklama geldi!

Geçtiğimiz aylarda 6 yıllık örnek ilişkilerinin bitiren Bige Önal ve Aras Bulut İynemli'den haber geldi! Aras Bulut İynemli ve Bige Önal magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilirken geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir şekilde ayrılmıştı.

Aras Bulut İynemli'nin Çukur dizisindeki son partneri Damla Sönmez ile aşk yaşadığı iddiaları magazine bomba gibi düştü. Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez'in hatta tatil yaptığı iddia edilmişti.

Damla Sönmez tüm bunların ardından bugün buluttan bir adamın kendisini öptüğü bir görsel paylaşınca ortalık karıştı.

AJANSLARDAN AÇIKLAMA!

Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez'in aşk yaşadığı haberleri sonrası ikilinin ajanslarından ayrı ayrı açıklamalar yapıldı.

Aras Bulut İynemli'nin ajansı "Sanatçımız Aras Bulut İynemli hakkında bugün ortaya atılan bir ilişki yaşadığına dair iddialar asılsızdır. Kamuoyunun bilgisine sunarız."  derken, Damla Sönmez'in menajeride bir açıklama yayınladı.

Damla Sönmez'in menajeri yaptığı açıklamada "Sanatçımız Damla Sönmez hakkında bugün ortaya atılan bir ilişki yaşadığına dair iddialar asılsızdır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadelerini kullandı.