Fox Tv'nin yeni dizisi Darmaduman'da başrol Ece karakteri ile babası Harun'un baba kız sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Başrollerinde Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Mert Yazıcıoğlu, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora, Hafsanur Sancaktutan gibi isimlerin yer aldığı Darmaduman dizisinin son bölümünde ki baba kız sahnesi izleyenleri öyle bir etkiledi ki ekranlarda görmeye alışık olmadığımız bu baba kız sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Ülkemizdeki TV dizilerinde genel olarak gördüğümüz şiddet gösteren, baskı kuran baba karakterlerinin aksine ABD yapımı Beverly Hills dizisinden uyarlanan Darmaduman dizisinde yer alan Harun ile kızı Ece'nin sahnesi şaşırttı.

Aslıhan Malbora'nın hayat verdiği Ece karakteri Evren'le geçirdiği gecenin ardından kendisine gelemez ve zor günler geçirir. Bunun üzerine ev halkı Ece'yi iyi hissettirmek için elinden geleni yapar. Başta Harun kızının iyi hissetmesi için çabalar. Harun ile kız Ece'nin banyodaki sahnesi sosyal medyada gündem oldu. 

Necip Memili'nin hayat verdiği Harun karakteri kızı Ece'nin gözyaşlarını silip makyajını siler. Bunu yaparken de kızına dokunmaya kızamaz ve telkin edici sevgi dolu sözlerle kızının yanında olduğunu ve onun ne kadar değerli biri olduğunu hissettirir.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Bu sahneleri görmeye alışık olmayan Türk halkı sosyal medya da dizideki bu baba kız sahensine övgüler yağdırdı. Bazı kullanıcılar ise "Babanızdan hiç mi sevgi görmediniz" diyerek baba sevgisinden mahrum kalan kullanıcılara dair yaptıkları yorumla tepki topladı. Kullanıcıların bazıları ise bu yorumlara "Bu sahnede siz baba sıyla iyi ilişkileri olanların bile ötesi var. Bir kız için babadan gördüğü değer ve sevgi önemlidir. Siz şanslı olabilirsiniz ama  bu ülke dinamiklerinde bu şekilde böyle bir olay sonrası sevgisini gösteren bir baba çok nadirdir. Kaldı ki tv dizilerinde hiç alışkın değiliz" diyerek tepki gösterdi.