Kırmızı Oda dizisinde Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteri o kadar beğenildi ki yeni bir dizi olarak geliyor!

Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak... Kanal D O Dizinin Yayın Hayatına Son Verdi! Dizinin Yeni Bölümüne Gün Sayılıyordu Ancak...

Binnur Kaya'nın başrolünü üstlendiği TV8'ib reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda konuk karakterlerinden biri olan Delikanlı Sadi çok tutmuştu.

Erkan Petekkaya'nın Acun Ilıcalı'ya söylediği sözler sonrasında ise Delikanlı Sadi karakteri apar topar diziye veda etmişti.

Petekkaya TV8'de Kerimcan Durmaz'ın ödül almasını eleştirmiş ve ağır sözler sarf etmişti. Daha sonra ise kullandığı kelimeler nedeniyle özür dilemişti. Petekkaya Ilıcalı için "Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan. Acun efendi yuh" diye seslenmişti.

Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteri o kadar beğenildi ki sosyal medyada TT olmuştu. Karakter şimdi de yeni bir dizi olmaya hazırlanıyor.

Erkan Petakkaya çıkan söylentiler için "Tadı damağımızda kaldı" demişti.

Petekkaya yeni projesinin müjdesini verdi!

Erkan Petekkaya yaptığı açıklamada yeni projesinin detaylarını anlattı. Delikanlı Sadi karakteri için "Evet diziye çevirme projesi var" dedi.

Erkan Petekkaya yeni projesine başladıklarını söyledi. Ancak Petekkaya Delikanlı Sadi dizisi için bu projenin iptal olduğunu söyledi.

Petekkaya'nın yeni projesinin yapım şirketinin O3 medyanın olduğu saenaryosunun ise Sırma Yanık tarafından yazıldığı öğrenildi.