Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Demet Akalın neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu? her yerde aranmaya başladı. Star TV'de hafta içi her sabah ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında dün de bugün de Demet Akalın yer almadı.

Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl? Sergen Deveci Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Durumu Nasıl?
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Demet Akalın neden yok? Ayrıldı mı kovuldu mu? her yerde aranmaya başladı. Star TV'de hafta içi her sabah ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında dün de bugün de Demet Akalın yer almadı. Alişan'ın programı tek başına sunması dikkat çekerken 11 Şubat Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Demet Akalın nerede? araştırılmaya başlandı.

Yeni sezonun başından bu yana Star TV ekranlarında yıllar sonra barıştığı Alişan ile program yapan Demet Akalın, hem dün hem bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah stüdyosunda yoktu. Canlı yayında da olmayan Demet Akalın izleyenleri endişelendirdi. Hal böyle olunca Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Demet Akalın kovuldu mu? merak edildi.


11 Şubat Demet ve Alişan ile Sabah Sabah Demet Akalın neden yok?


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının sunucularından Alişan, Demet Akalın'ın neden programda yer almadığını açıkladı.

Alişan, Okan Kurt'un koronavirüs testinin pozitif çıktığını, testi negatif çıkan Demet Akalın'ın bu sürede kendini izole etmesi gerektiği için bir süre programda olamayacağını duyurdu.

Ünlü şarkıcı, açıklamasında “Okan'ın testi pozitif. Durumu iyi, izole vaziyette. Demet de eşi olarak karantinada. Testini yaptırdı, şükür negatif. 5 gün izole olacak, pazartesi gününden itibaren bizimle. Benim testim de negatif" dedi.OKAN KURT KİMDİR?

Aslen Gaziantepli olan Okan Kurt, 1982 yılında Mersin'de dünyaya geldi. Üç çocuklu bir ailenin çocuğu olan Kurt’un kendisinden bir yaş büyük olan abisi ve kız kardeşi var. Bahçeşehir Üniversitesi’nde mimarlık okurken inşaat sektörüne yöneldi. Beş yıl Amerika'da eğitim gördükten sonra 2 yıl da İtalya'da yaşadı. 2012 yılında kendisinden eski manken ve şarkıcı Demet Akalın ile evlendi. Çiftin 2014 yılında Hira adını verdikleri kızı dünyaya geldi.

Ticaretle uğraşan Okan Kurt, eşi Demet Akalın'ın klibinde oynamasıyla uzun süre gündeme geldi. "Şerefime Namusuma" klibindeki performansıyla adından söz ettiren Okan Kurt, komedyen Şahan Gökbakar'ın "Osman Pazarlama" filminde de konuk oyuncu olarak yer aldı.

Son dönemde Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine Demet Akalın – Okan Kurt çiftinin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Bu olay sonrasında Demet Akalın evliliğini bitirme kararı aldı.

11 Eylül 2018 tarihinde boşanan ikili, kısa süre sonra yeniden aynı evde yaşamaya başladı.