Deniz Işın'dan Aşk Mantık İntikam Burcu Özberk'e Problemli Göndermesi!

Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı Deniz Işın, Aşk Mantık İntikam dizisinin Esra'sı Burcu Özberk'in problemli çıkışına destek verdi uzun uzun yazdı!

Dizi Haberleri 13.07.2021 - 01:43 13.07.2021 - 01:44 Ece Sahan

Fox Tv'nin yeni dizisi "Aşk Mantık İntikam" oldukça başarılı bir çıkış yaptı. Dizinin Esra'sı Burcu Özberk, verdiği röportajla da adından söz ettirdi.

Burcu Özberk, Hakan Gence'ye verdiği röportajda önemli açıklamalarda bulundu. Burcu Özberk'e ilk destek son olarak Masumiyet dizisinde yer alan Deniz Işın'dan geldi.

Burcu Özberk, Hakan Gence'nin "Sen hiç psikolojik ya da fiziksel şiddete maruz kaldın mı?" sorusuna verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

Burcu Özberk verdiği yanıtta "erkek oyunculardan beklenmeyenler kadın oyunculardan bekleniyor. İyi olmak gibi.. Bu da bir çeşit psikolojik şiddettir. Bir işimde yönetmen ve erkek başrol oyuncu ekip oldu ve her işime karışıyorlardı. Karşı çıkınca problemli diyorlar. Kadınların kendini koruması problemli gösteriliyor. Öyle bir şey yok. Sesimizi çıkarmak önemli." diye yanıt verdi.

Burcu Özberk'in bu cümlelerine ilk destek Deniz Işın'dan geldi. Deniz Işın, Instagram hesabından röportajı yayınladı ve şunları yazdı "İşin daha da kötüsü Buna alışacaksın, böyle olur, daha neler olacak kim bilir? gibi cümlelerle normalize edilmeye çalışılıyor. Sonra da bunlar da oyuncu oluyor, bunların da bir yerleri kalktı diyorlar. " diye yazdı.

İşte Deniz Işın'ın o gönderisi;

asasd

Gelişmelerden Haberdar Olun

@