Farah Zeynep Abdullah ve Birsen Altuntaş Neden Kavga Etti?

Birsen Altuntaş ile Masumlar Apartmanı kavgası bitmiyor! Farah Zeynep Abdullah'ın Ayşe Arman'a verdiği röportaja dair Altuntaş attığı ağzındı yumdu gözünü!

Dizi Haberleri 13.07.2021 - 01:01 13.07.2021 - 01:16 Ece Sahan

Birsen Altuntaş, Masumlar Apartmanı dizisinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah ile kavgasını bitirmemeye kararlı. İkili arasındaki kavga tüm gerginliği ile sürmeye devam ediyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş, Farah Zeyneo Abdullah'ın diziden ayrılacağını duyurmuştu. Bu ifşa üzerine Masumlar Apartmanı dizisinin senaristi Altuntaş'ı suçlamış ikilinin tartışmasına Farah Zeynep Abdullah'da katılınca işler iyice kızışmıştı.

Birsen Altuntaş, Farah Zeynep Abdullah ve dizinin senaristi arasındaki kavga da yeni güncelleme yaşanadı.

İlk olarak Birsen Altuntaş Farah Zeynep'in diziden ayrılacağını duyurmuş bunun üzerine dizisinni senaritsiti Deniz Madanoğlu "Yaptığınız şey hiç ama hiç doğru değil. Her şeyin tadını kaçırıyorsunuz, verilen emeğe yazık ediyosunuz,ne hakkınız var buna?? Spoiler vermek ne demek, sürprizleri açık etmek ne demek? Nasıl bi rahatlık pervasızlıktır bu!" diye yazdı.

Daha sonra ise Farah Zeynep Abdullah "Haber verirmişçesine doğru ya da yanlış spoiler vermek izleyici açısından düşünürsek de ayıp, yapımda emeği geçenler açısından düşünürsek de ayıp. Her şekil ayıp"  diye yazdı. 

Birsen Altuntaş bunlar üzerine Farah Zeynep Abdullah'ın yeni projelerle görüştüğünü yazdı Farah Zeynep'te bunun üzerine "Yoo" diye yazdı.

Birsen Altuntaş ''Yoo mu? İş görüşmesi yapan dublörün o zaman.'' diye yanıt verdi. Farah Zeynep Abdullah bu tweeti alıntıladı ve ''Süper şaka'' yazdı. Birsen Altuntaş'ta bunun üzerine ''Her şakanın altında bir gerçek yatar atasözümüz de mevcut Farahçığım.'' diye yazdı.

Bunun üzerine de Farah Zeynep Abdullah tweeti alıntıladı ve ''Hor şokonon oltondo bor gorçok yotor otosozomoz do movcot Forohçoğom. '' diye yazdı.

Birsen Altuntaş'ta ''Gerçekten komik kızsın. Ve sürprizlerle dolusun. Allah yardımcın olsun canım benim.'' diye cevap verdi.

KAVGA DEVAM EDİYOR!

Birsen Altuntaş bugün Farah Zeynep Abdullah'ın verdiği röportajdan bir kesiti paylaştı ve "50 yaşında bir sabah uyanıp gazeteci olmaya karar veren, açtığı mecrayı yapımcılara senaryo satmak için kullanan, mesleksizliğine "içerik üreticisi" adını takanlar da var. Zil onlar için de çalacak mı? Ancak o zaman bu pazar kuralları olan bir sektör olur çünkü... Onur Güvenatam bu lafın altında kalacak mı çok merak ediyorum. Onur Güvenatam esir pazarından köle satın alırmış gibi oyuncu sözleşmesi yapmakla itham ediliyor. " diye yazdı.

E6H8Gw9WYAMDYdO

Gelişmelerden Haberdar Olun

@