Başarılı oyuncu Devrim Nas uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Doktorlar dizisinde Dr.

Başarılı oyuncu Devrim Nas uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Doktorlar dizisinde Dr. Arslan'ı canlandıran ve bir döneme damga vuran usta oyuncu iki yeni projede yer aldığı öğrenildi. Peki bu projeler neler? İşte detaylar..

Exxen'de yayın hayatına başlayacak olan başrollerinde Ceren Monay, Yasemin Kay Allen ve Bennu Yıldırımlar'ın yer aldığı "Olağan Şüpheliler" ve Blu TV'de yayınlanacak olan başrollerinde Çağatay Ulusoy ile Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı "Yeşilçam" dizileriyle hayranlarının karşısına çıkacak.

Usta oyuncu Yeşilçam dizisi için "Çok özel, bizi heyecanlandıran bir işte birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum...İyi ki..." ifadelerini kullandı. Yeni imajı ve iddialı yapımlarla ekranlara bomba gibi oyuncu Devrim Nas ve hayatı hakkında merak edilenler ise haberimizde yer alıyor.

Devrim Nas kimdir?

İki yeni proje ile ekranlara geri dönmesinin ardından gözler Devrim Nas'a çevrildi.  Devrim Nas nereli, boyu, yaşı, dizi ve filmleri  vb. gibi oyuncu hakkında bilgiler şöyledir:

10 Ocak 1972 tarihinde tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir.  1.91  metro boyundadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur.  Bir süre eğitmenlik yapmıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmlerde yer almıştır. İlk olarak Yaz Evi adlı dizi ile ekranlara gelen oyuncu , Doktorlar dizisinde geniş kitlelerce tanınmıştır.

Rol aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır: Yeni Hayat, Vatanım Sensin, Makber, Karakol, Ece, Doktorlar, Melekler Adası, Delikanlı, Ruhsar, İkinci Bahar, Cafe Casablanca,  Osman Amcanın Elleri, Bizim Aile, Yaz Evi, Mavi Gözlü Dev, Kabuslar Evi: Gece Gelen Arkadaşlar, Leoparın Kuyruğu, Sis ve Gece .