Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceren Monay ve Yasemin Kay Allen'in paylaştığı Olağan Şüpheliler adlı dizinin kadrosuna yeni bir ismin katıldığı öğrenildi. Çok yakın bir zamanda Exxen'de yayın hayatına başlayacak olan dizinin kadrosuna Doktorlar dizisin

Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı! Kuş Uçuşu 2. Sezonun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!
Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceren Monay ve Yasemin Kay Allen'in paylaştığı Olağan Şüpheliler adlı dizinin kadrosuna yeni bir ismin katıldığı öğrenildi. Çok yakın bir zamanda Exxen'de yayın hayatına başlayacak olan dizinin kadrosuna Doktorlar dizisinde Dr. Aslan'ı canlandıran başarılı oyuncu Devrim Nas dahil oldu. Peki Olağan Şüpheliler dizisinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte diziye dair merak edilenler..

Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayan yeni dijital platformu Exxen birbirinden iddialı ve farklı yapımları ekrana taşımaya devam ediyor. Olağan Şüpheliler dizisi de kadrosu ve konusu ile şimdiden merak uyandırıp heyecanla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin ilk afişi yayınlanarak dikkatleri çekmeyi başardı.

Olağan Şüpheliler dizisinin başrollerinde Yaprak Dökümü'nde Fikret'i canlandıran Bennu Yıldırımlar, O Hayat Benim'de Efsun'u canlandıran Ceren Monay ve Şeref Meselesi'nde Sibel'e hayat veren Yasemin Kay Allen yer alıyor.  Kadroda Bekir Aksoy, Berk Hakman, Pamir Pekin  ve Devrim Nas gibi usta isimlerde bulunuyor.

Yapımını 1441 Productions’un üstleniyor ve yönetmen koltuğunda Yüksel Aksu oturuyor. “Bütün mutlu aileler birbirlerine benzer, oysa her mutsuz aile, kendine özgü bir mutsuzluk yaşar” sloganı ile dikkatleri çeken dizinin konusunda ise eşleri öldürülen 3 ev hanımın hayat hikayesi anlatılıyor. Komedi ve gerilim türündeki dizide cinayetler araştırılıp, katil zanlıları aranmaktadır. Yayın tarihi henüz açıklanmayan dizinin Mart ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor.