Twitter'da gündem olan Dilan Polat kimdir sorusu merakla araştırılmaya devam ededursun, instagram hikayeleri takılarıyla ünlü olan isim Dilan polat hakkında son haberler mevcut.

Twitter'da gündem olan Dilan Polat kimdir sorusu merakla araştırılmaya devam ededursun, instagram hikayeleri takılarıyla ünlü olan isim Dilan polat hakkında son haberler mevcut. Twitter'da Dilan Polat neden TT oldu. Trend Topik listesinde ilk sırada olan Dilan Polat Kimdir? Dilan Polat instagram hesabı nedir? Dilan polat hakkındaki detayları araştırdık. 

Geçtiğimiz aylarda Katarsis programında tanımayanların karşısına çıkan Dilan Polat neredeyse bir instagram fenomeni, paylaşımları ile gündeme çıkmayı başlaran Dilan Polat'ın binlerce takipçisi var. Peki Dilan Polat'ın instagram hesabı ne?

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Annasinin babası tarafından öldürüldüğünü anlattığı zamanlarda içimizi burkan Dilan polat tam bir diamond delisi. 1990 yılı doğumlu olduğunu öğrendiğimiz Dilan Polat 3 çocuklu bir ailede ortanca çocuk olarak büyümüştür. Annesi babası tarafından öldürülen Dilan Polat hayatına teyzesinin yanında devam etmiştir . Düğün fotoğrafçısı olarak ünlenen Dilan Polat ablası ile birlikte açtığı güzellik merkezi ile çok konuşulurken genç yaşta evlilik yapan ünlü ismin iki çocuğu var. İş adamı olan babası beyin tümöründen hayatını kaybetmiş olduğunu katıldığı Katarsis isimli programda öğrenmiş bulunduğumuz Dilan Polat, meydana gelen krizler sırasında annesini öldürdüğünü de açıklamıştır . Hastalığı nedeniyle babasının böyle bir cinayet işlediğini açıklarken gözyaşlarına boğulan Dilan Polat annesinin vücudundan 7 Kurşun çıkarıldığını da gözyaşları ile belirtmiştir 

Genç yaşta evlşiliğini devam ettiren Dilan Polat instagram hikayesini paylaşınca bir an da gündem olmuş isimdir.