Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

1 Ocak 2021 Cuma 20:02:12

Son Güncelleme: 01/01/2021 20:01:45

Burcu Biricik Kırmızı Oda’da! Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ne? Hastalığı nedir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda’da büyük sürpriz! tV8 fenomen dizisi Kırmızı Oda dizisine Burcu Biricik katıldı. Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterini canlandıracak. Kırmızı Oda Boncuk hikayesi ne? Hastalığı ne sorusu cevap arayacak.

TV8 ekranlarında reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisine Burcu Biricik katıldı. Her hafta cuma akşamı ekranlarda rekorlar kıran Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisine Boncuk karakteriyle katıldı. Peki Burcu Biricik en son Kuzgun dizisiyle rekorlar kırıyor.

Burcu Biricik Kırmızı Oda’da!

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Gülçin Kültür Şahin’in paylaştığı yapımın bu hafta yayınlanacak olan bölümüne Burcu Biricik konuk olacak. Burcu Biricik 4 hafta boyunca ekranda oyunculuk ziyafeti verecek.

Kırmızı Oda boncuk hikayesi çok etkileyeci!

Kulislerden gelen bilgilere göre Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisinde Boncuk hikayesi işlenecek. Baştan sona etkileyici bir konu ve etkileyici bir hastalık olarak gelen Boncuk hikayesi herkesi yasa boğacak.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı