Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

22 Kasım 2020 Pazar 12:54:21

Sakadatsız Faruk kimdir? Asya’nın hastası! Hangi oyuncu oynuyor?

Kanal D ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz dizisinde Faruk karakterini kim oynuyor? Sadakatsiz Faruk kimdir? Asya’nın Hastası Faruk karakterini hangi oyuncu oynuyor cevabı bulundu. Onur Berk Arslanoğlu Sadakatsiz dizisinde Faruk rolüyle seyirciyle buluşuyor.

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz heyecan yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Peki, Sadakatsiz Faruk karakteri kimdir? Sadakatsiz Faruk karakterinin hikayesi nasıl ilerleyecek? Faruk ve Asya arasında neler yaşanacak? Faruk’un hastalığı nedir? İşte detaylar…

Ekranların fenomen haline dönüşen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk yer alıyor. Amerikan yapımı Dr. Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz de ihanet ve aldatma temaları başarılı bir şekilde işleniyor. Mutlu bir evliliği olduğuna inanan Asya, ihanetini uğradığını öğrenmiştir. Volkan’ın iki yıldır Derin ile gizli aşk yaşaması Asya’nın kalbinin paramparça olmasına neden olur.

Oğlu Ali için sessizliğini koruyan Asya, anlaşmalı boşanma için belge toplamaya başlamıştır. Volkan ve Derin’in ilişkisini belgelemeye çalışan Asya’nın en büyük yardımcısı ise hastası Faruk olur. Sadakatsiz Faruk karakteri dizinin ana hikayesine en kritik katkıyı sunmuştur. Yıllar boyunca Asya’ya karşı saplantılı bir ilgi besleyen Faruk, onun iyilik meleği olduğuna inanmaktadır. Faruk, Asya’nın ihanete uğradığını belgelemeyi başarır. Volkan’ın doğum gününde çektiği gizli görüntüleri Asya’ya gösterir. Asya, hastasının hayatına bu denli müdahil olmasından rahatsızlık duymuştur. Lakin, Faruk’un çektiği görüntüler sayesinde Volkan ve Derin ilişkisini kanıtlama şansı elde eder. Faruk, Asya’nın üzülmesini engelleyeceğini söyler.

Asya’yı korumak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu belirtir. Volkan’ı öldüreceğini söyleyen Faruk, Asya’nın tepkisi karşısında geri adım atmak zorunda kalır. Faruk, her şeye rağmen Volkan’ın peşini bırakmamaya kararlıdır. Asya’nın evde olmadığı bir gün Derin’in evlerine geldiği anın görüntülerini çeker. Asya, oğlu Ali’nin de Derin’i gördüğünü öğrenmiştir. Sadakatsiz Faruk karakteri ilerleyen bölümlerde Volkan’ın karşısında yer almaya devam edecek. Lakin, hastalığı nedeniyle dengesiz bir durumda olan Faruk, tehlikeli bir insan olarak karşımıza çıkıyor.

Sadakatsiz Faruk kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Faruk karakterini Onur Berk Arslanoğlu canlandırmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı