Doya Doya Moda Rabia neden gitti? Doya Doya Moda Rabia nerede? Rabia Ağca ayrıldı mı her yerde aranmaya başladı. TV8'de hafta içi her gün yayınlayan Doya Doya Moda yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Üç Kız Kardeş'te başları döndürecek ayrılık iddiası ayyuka çıktı! Özgü Kaya gidiyor yerine de... Üç Kız Kardeş'te başları döndürecek ayrılık iddiası ayyuka çıktı! Özgü Kaya gidiyor yerine de...
Doya Doya Moda Rabia neden gitti? Doya Doya Moda Rabia nerede? Rabia Ağca ayrıldı mı her yerde aranmaya başladı. TV8'de hafta içi her gün yayınlayan Doya Doya Moda yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.  Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever'in oturduğu Doya Doya Moda'da 2 Kasım ile 6 Kasım haftasında yarıştığı esnada hafta ortasında birden programa çıkmadı. Hal böyle olunca Doya Doya Moda Rabia ayrıldı mı? Doya Doya Moda Rabia nerede? merak konusu oldu.

Geçtiğimiz hafta Rabia ağca programdan neden ayrıldığını açıklamadan gitmişti. Jüri üyelerinin de konuyla ilgili tatmin edici bir açıklama yapmaması Rabia yarışmadan ayrıldı mı? araştırılmaya başladı.

Bugün ise Rabia kendi şahsi Instagram hesabından kendisine gelen yoğun soruları cevapladı.Doya Doya Moda Rabia nerede? Yarışmadan ayrıldı mı

Doya Doya Moda Rabia Ağca, özel aile sebeplerini gerekçe gösterdiğini ve şu an İstanbul'da olmadığını, özel işlerinin hallettikten sonra yeniden programa dahil olacağını sevenlerine duyurdu.

Yani özetle Rabia, aile işleri sebebiyle Doya Doya Moda'dan bir  süreliğine ayrıldı.

Programda da buna benzer bir açıklama yapıldığı için halen Rabi Ağca neden ayrıldı yada ayrılma sebebinin arkasında bir kovulma olayı var mı yok mu diye merak eden izleyiciler, ilerleyen zamanlarda Rabia yeniden Doya Doya Moda programına dahil olursa açıklamaları tatmin edici bulacaklar.

Ayrıca Rabia yeniden programda dahil olduğunda saçlarını da yeniden yaptıracağını açıkladı. Şimdiden hayranları ve yarışmayı izleyenler Rabia’nın geleceğini günü iple çekiyor.