TRT 1 ekranlarında daha önce yayınlanan Tutunamayanlar'ın yapımcısı Neden Film'in yeni dizisi Dünya Hali yayın hayatına başlangıç yaptı!

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

TRT 1 'in merakla beklenen yeni komedi dizisi Dünya Hali 28 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümü ile yayın hayatına başladı! İlk bölümü ile büyük beğeni toplamayı başaran diziye dair detaylar ise şöyle:

dunya-hali-dizisi-konusu-nedir-

Tüm yaz ekranlarda olacak dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri !!

 Her hafta çarşamba günü ailecek keyifle izleyebileceğiniz dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği , Murat Zaloğlu ve Osman Nail Doğan'ın yönettiği dizininin çekimleri İstanbul'da gerçekleşiyor.

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrolünü paylaştığı Dünya Hali dizisinin kadrosunda;  Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı ve Hakan Emre Ünal gibi isimler bulunuyor.

Karakterler!

Caner Şahin - Sinan
Pelin Albay - Kıvılcım
Ozan Çelik - Azim
Tolga Tekin - Güven
Hakan Emre Ünal - Vural
Mert Denizmen - Yüksel
Selin Hasar - Zeynep
Ayfer Tokatlı - Fulya
Hüseyin Elmalıpınar - Halis
Mekin Sezer - Kutlucan
Adnan Başar - Talat
Naşit Özcan - Burhan
Zeki Ocak - Namık
Eray Kaman - İnan

Konusu!

Modern hayattan tamamen uzak olan delikanlı Sinan'ın ( Caner Şahin) tesadüfen tanıştığı kadına ( Pelin Abay) aşık olması ile hayatının değişmesini konu ediniyor. Bu değişim sürecinde  ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor.