Dünya Hali hangi gün yayınlanıyor, nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri!

TRT 1 ekranlarında daha önce yayınlanan Tutunamayanlar'ın yapımcısı Neden Film'in yeni dizisi Dünya Hali yayın hayatına başlangıç yaptı!

Dizi Haberleri 30.07.2021 - 14:32 30.07.2021 - 15:07 Azra Özdemir

TRT 1 'in merakla beklenen yeni komedi dizisi Dünya Hali 28 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümü ile yayın hayatına başladı! İlk bölümü ile büyük beğeni toplamayı başaran diziye dair detaylar ise şöyle:

dunya-hali-dizisi-konusu-nedir-

Tüm yaz ekranlarda olacak dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve karakterleri !!

 Her hafta çarşamba günü ailecek keyifle izleyebileceğiniz dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Neden Film’in yapımcılığını üstlendiği , Murat Zaloğlu ve Osman Nail Doğan'ın yönettiği dizininin çekimleri İstanbul'da gerçekleşiyor.

Caner Şahin ve Pelin Abay'ın başrolünü paylaştığı Dünya Hali dizisinin kadrosunda;  Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı ve Hakan Emre Ünal gibi isimler bulunuyor.

Karakterler!

Caner Şahin - Sinan
Pelin Albay - Kıvılcım
Ozan Çelik - Azim
Tolga Tekin - Güven
Hakan Emre Ünal - Vural
Mert Denizmen - Yüksel
Selin Hasar - Zeynep
Ayfer Tokatlı - Fulya
Hüseyin Elmalıpınar - Halis
Mekin Sezer - Kutlucan
Adnan Başar - Talat
Naşit Özcan - Burhan
Zeki Ocak - Namık
Eray Kaman - İnan

Konusu!

Modern hayattan tamamen uzak olan delikanlı Sinan'ın ( Caner Şahin) tesadüfen tanıştığı kadına ( Pelin Abay) aşık olması ile hayatının değişmesini konu ediniyor. Bu değişim sürecinde  ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@