Milli voleybolcu Ebrar Karakurt kariyeri kadar aşk hayatı ile de gündem olmaya devam ediyor. Yaşadığı eşcinsel ilişki ile çok konuşulan ve geçtiğimiz günlerde ayrıldığı sevgilisi İmge ile sosyal medya üzerinden atışmaya devam eden Ebrar Karakurt, aynı zamanda eski sevgilisinin yeni sevgilisine de göndermeler yapıyor. Karmaşık olaylar silsilesi içerisinde birçok kişi ise Ebrar Karakurt, İmge ve Devin olayı ne sorusunun yanıtını araştırıyor.

A Milli kadın voleybol takımının başarılı futbolcusu Ebrar Karakurt kariyeri kadar özel hayatı ile de gündemden düşmüyor. Yaşadığı eşcinsel ilişki ile çok konuşulan Ebrar Karakurt Şimdi de ayrıldığı sevgilisi ince ve Eski sevgilisinin yeni sevgilisi TikTok fenomeni Devin ile yaptığı atışmaları gündemde. Sosyal medya kullanıcıları ise hem milli takımda hem de İtalya'da fırtına gibi esen bir voleybolcunun bu tür atışmalar içinde olmasını istemiyor. Ebrar Karakurt’un böyle devam ederse kariyerini mahvedeceğim düşünülüyor. Peki Ebrar Karakurt, İmge ve Devin olayı nedir?

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Ebrar Karakurt İmge ilişkisi bitti

A milli takımda gösterdiği başarılı performans sonrasında İtalya'ya transferi olan Ebrar Karakurt, Burada da en iyi smaçör olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çok iyi bir sezon geçiren Ebrar Karakurt, aşk hayatı ile de sık sık gündeme oldu. İmge isimli bir kadınla eşcinsel ilişki yaşayan Ebrar Karakurt Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılmıştı. İkili daha sonrasında ilişkilerine bir şans daha vermeye karar verdi. Ancak yine ilişki uzun sürmedi ve geçtiğimiz günlerde sona erdi. Ebrar Karakurt’tan ayrılan ilgili ise TikTok fenomeni Devin ile yeni bir ilişkiye yelken açtı. Olaylarda bundan sonra başladı.

ebrar-karakurt-imge-ve-devin-olayi-ne-sosyal-medyada-birbirine-girdiler-imgenin-yeni-sevgilisi-d-3

Sosyal medyadan gönderme üstüne gönderme

Ebrar Karakurt eski sevgilisinin yeni ilişkisi ile ilgili sosyal medya üzerinden göndermeler yapmaya başlayınca adeta kıyamet koptu. Milli voleybolcu sosyal medya hesabından eski sevgilisine yaptığı paylaşımlarla tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları Ebrar'ın Böyle giderse kariyerini mahvedeceğini düşünürken, Karşı taraftan da hamleler gecikmedi. Her iki tarafta TikTok üzerinden çektikleri videolarla birbirlerine aşağılayan ifadeler kullandı.

İmgeye hakaret mesajları yağdı

Diğer yandan Ebrar Karakurt hayranları eski sevgili imgeye hakaret mesajları da yağdırdı. Genç kadının sosyal medya üzerinden topa tutan sosyal medya kullanıcıları küfüre varan mesajlar gönderdi. İmge ise sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu mesajları gönderenler hakkında suç duyurusunda bulunacağını duyurdu. Ancak olaylar yine durmadı ve peş peşe yeni gelişmeler devam ediyor.

ebrar-karakurt-imge-ve-devin-olayi-ne-sosyal-medyada-birbirine-girdiler-imgenin-yeni-sevgilisi-d-5

Yeni sevgilisinin 16 yaşında olduğu iddia edildi

Diğer yandan yenge hakkında pedofili suçlaması da var. Çünkü şu anda birlikte olduğu TikTok fenomeni Devin’in 16 yaşında olduğu öne sürülüyor. Daha önce sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda 16 yaşında olduğunu söyleyen Devin’in şu anda ilişkisi başladıktan sonra 19 yaşında olduğunu iddia etmeye başladı. Ancak sosyal medya kullanıcıları buna inanmadı. İmge hakkında çok sayıda hakaret ve eleştiri mesajı sosyal medyada paylaşıldı. Bir yandan Ebrar Karakurt da durmadı. Hala sosyal medya hesabından karşı tarafa yönelik videoları çekmeye ve paylaşmaya devam ediyor. Ebrar Karakurt’un en çok konuşulan paylaşımı ise "Prenses yaptığım kurbağanın canı elbet sinek isteyecekti" sözleri oldu. Bakalım aşk üçgeninde daha neler yaşanacak...

ebrar-karakurt-imge-ve-devin-olayi-ne-sosyal-medyada-birbirine-girdiler-imgenin-yeni-sevgilisi-d-4