Ebru Şahin yeni projesi Destan oldu! Kuruluş Osman hayranlarına güzel haber

ATV ekranlarına damga vuran Hercai yıldız oyuncusu Ebru Şahin yeni projesi belli oldu! Yayınlandığı dönem ününe ün katan Ebru Şahin bir çok projeden teklif almıştı. Ebru Şahin yeni projesi belli oldu!

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 00:47 19.06.2021 - 00:47 Berkay Keskin

Yayınlandığı sezonlar boyunca rekorlar kıran Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin hayranlarına büyük müjde! Ebru Şahin 2021 2022 sezonunda yeniden ATV ekranlarında olacak. Ebru Şahin bir çok projeden teklif gelse de yeni projesi belli oldu!

Şu sıralar NBA yıldızımız Cedi Osman ile tatil yapan Ebru Şahin, gelen projeleri sık sık okuyor. Ebru Şahin en az 3 projeyi hem ilk bölüm hem ikinci bölüm okuyarak seçimini yaptı. Reyting rekorları kırması beklenen dizi için sözleşme imzaladı!

Ebru Şahin sözleşme imzaladı!

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi yapımlara imza atan Bozdağ Film efsane bir dizi daha geliyor. Ak Kızın Destanı ismini alan ATV ekranlarında yayınlanacak Ak Kız Destanı ilk kadın başrolü belli oldu!

Ak Kız Destanı Ebru Şahin oynayacak!

ATV ekranlarında 9. yüzyılda geçecek yeni bir hikaye başlıyor. Türklerin İslamiyet'e geçişindeki dönemi anlatacak Orta Asya'da yaşayan Dağ obalı kimsesiz bir kızın han oğluyla destansı aşk hikayesini anlatacak Ak Kız Destanı başrolü Ebru Şahin oldu!

Uyanış Hayranlarına müjde!

Kuruluş Osman yapımcıı erkek başrol için de kolları sıvadı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden ayrılna Ekin Koç ve Buğra Gülsoy ile Ebru Şahin erkek partneri olması için görüşmeler sürüyor. ATV ekranlarınad yayınlanacak Ak Kız Destanı dizisi yeni sezonun en büyük işlerinden biri olacak.

Ekin Koç'u çok isteyen yapım ekibi, ayrıca Kuruluş Osman dizisinden ayrılan Nurettin Sönmez'e de başrol teklif ettiği öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@