Masumlar Apartmanı Fahriye Evcen olmadı! Kırmızı Oda başrolü geliyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine Fahriye Evcen katılacağı iddia edilmişti. Fahriye Evcen yalanladığı haber sonrası Masumlar Apartmanı dizisine katılan isim belli oldu!

Dizi Haberleri 19.06.2021 - 00:46 19.06.2021 - 00:46 Berkay Keskin

TRT 1 ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı dizisine Fahriye Evcen katılacağı iddia edilmişti. Yayınlandığı salı akşamları reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı yeni sezon öncesi sürpriz transferler yapacak!

İnci gitti yeni başrol aranıyor!

Masumlar Apartmanı dizisinde Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Ezgi Mola yeni sezon sözleşmeleri imzalarken bu hafta Fahriye Evcen kadroya katılacağı iddia edilmişti. ilan365 yazmadan doğru değildir dediğimiz dizi haberleri Fahriye Evcen diziye katılmayacağını açıkladı!

Fahriye Evcen: Benim haberim yok!

Bir arkadaşının doğum gününe giden ve Masumlar Apartmanı iddialarına ilk kez cevap veren Fahriye Evcen "Arkadaşlar benim haberim yok, bir çok teklif geliyor ancak ben Masumlar Apartmanı dizisinden teklif almadım" diyerek iddiaları başlamadan bitirdi!

Masumlar Apartmanı yeni oyuncu belli oldu!

İnci karakterinin ölerek ayrılması sonrası Han'ı iyileştirecek bir kadın başrol Masumlar Apartmanı dizisi için aranıyor. Masumlar Apartmanı dizisine katılacak oyuncu hiç uzakta değil. Sezon başında Kırmızı Oda dizisiyle rekorlar kıran yıldız isim Masumlar Apartmanı dizisine katıldı!

Melisa Sözen Masumlar Apartmanı dizisinde!

Kırmızı Oda Alya karakteriyle rekorlar kıran Melisa Sözen, Masumlar Apartmanı dizisi kadrosuna katılıyor. 2. sezonuyla Eylül ayında yayına başlayacak Masumlar Apartmanı sürpriz transferi herkesi mutlu etti. Melisa Sözen Masumlar Apartmanı dizisinde rolü belli oldu.

Melisa Sözen Ceylan karakterini canlandıracak!

Melisa Sözen, Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterini canlandıracak. Han'ın nişanlısı olacak ve kavuşmaları beklenecek Ceylan karakteri dizinin ana castına dahil olacak.

Yurt dışından geliyor!

Masumlar apartmanı Han ve İnci ilişkisi başlamadan aşk yaşayan ve Han'ın bu sebebe gelmesinde büyük etkisi olan Ceylan karakteri Yurt dışından gelecek. Ceylan karakteri tam olarak Melisa Sözen oyunculuk dersi vereceği bir karakter olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@