Yasak Elma'da sular durulmuyor. Dün dizinin Şahika'sı Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılma sebebi olarak dizinin eski yönetmeni ve Eda Ece'nin yakın dostu Neslihan Yeşilyurt'un sohbet uğruna sahne çekimini uzatması bunun üzerine Cavadzade'nin sinirlenmesi

Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi! Burak Deniz Adana'yı Karıştırdı! Mahkemelik Oldu! Emre Yusufi Kimdir? Nilperi Şahinkaya Kararını Verdi!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya nazar değdi. Eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt sete geldi işler karıştı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Şahika'nın öldüğü görülürken Nesrin Cavadzade'nin diziden çıkması durumunda dizinin hayranlarının diziyi izlemeyeceğini iddia etmesi üzerine bu ayrılığın neden yaşandığı araştırılmaya başlandı. 

Nesrin Cavadzade'nin diziden neden ayrıldığı çok geçemden ortaya çıkmıştı. Dün yayınlanan haberlerde dizinin yönetmenin rahatsızlanması üzerine eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt sete yardıma geldi. Eda Ece ile sıkı dost olan Yeşilyurt kendisini arayarak durumu haber verdi. Bunun üzerine Eda Ece sahnesi olmamasına rağmen sete geldi ve ikili sohbet etmeye başladı. 

Bu sırada çekimi olan ve üşümeye başlayan Nesrin Cavadzade'de sahnenin uzamasına tepki gösterdi ve "İşinizi bitirseydiniz de öyle sohbet etseydiniz" diyerek tepki gösterdi. Neslihan Yeşilyurt ise bu cümleye sinirlendi ve tartışma başladı. Gerginlik oluşması üzerine Cavadzade seti terk etti ve telefonlarını kapadı. Yapımcı Fatih Aksoy'a durumun iletilmesi üzerine Cavadzade'nin diziyle ilişkisi kesildi. 

EDA ECE'DEN AÇIKLAMA!

Yasak Elma dizisinin sempatik oyuncusu Eda Ece ise bu haberler üzerine bugün bir açıklama yayınladı. Eda Ece açıklamasında olayları yalanmazken iddiaların ise komikliğine dem vurdu. Eda Ece'nin açıklaması şu şekilde;

 

PEKİ TÜM BUNLAR BİR OYUN MU?

Ancak bir başka iddia ise dizinin ters köşe yapmak için böyle bir oyun yapması oldu. Nesrin Cavadzade'nin ölümünün sahte olduğunu düşünen dizin hayranları çıkan haberlerle Cavadzade'nin diziden ayrıldığına inanımlası isteniyor dedi. Söylentilere göre Nesrin Cavadzade diziye 112. bölümde geri dönecek. Ancak dizinin sezon finalinin 110. bölüm yapılacağı belirtilmişti. Yani durum böyle olursa Cavadzade dizinin yeni sezonunda ekranlara gelecek ve şaşkınlık yaratacak.

PARA MESELESİ Mİ?

İddialardan biride Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade arasında para krizi çıktı. Son sezon dizinin adeta elması durumuna gelen Nesrin Cavadzade'nin yüksek ücret talep etmesi krize neden oldu. Yapımcı Fatih Aksoy'da dizinin 2 yıldızı yerine 1 yıldızından vazgeçme kararı aldığı iddia edildi. 

Nesrin Cavadzade'nin daha önce de Fatih Aksoy ile tartışma yaşadığı ve diziden ayrılacağı iddia edilmişti. İkili daha sonra ise beraber fotoğraf yayınlayarak bu iddiaları yalanlamıştı.