EDHO İlyas Çakırbeyli 200. bölümde ölüyor! ATV bu kararla resmen dizinin fişini çekti

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz sezon finali devam ederken şoke eden bir gelişme yaşandı. Dizide İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba ayrılıyor.

Dizi Haberleri 05.07.2021 - 20:41 05.07.2021 - 20:41 Volkan Arık

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Oldukça heyecanlı bir bölümle sona eren dizinin yeni sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı herkes tarafından merak edilirken önemli bir son dakika gelişmesi yaşandı. Bu gelişme Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz hayranlarını da bir hayli sinirlendirdi. Çünkü yeni sezonda İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba diziye veda edecek.

edho-ilyas-cakirbeyli-200-bolumde-oluyor-atv-bu-kararla-resmen-dizinin-fisini-cekti

ATV de salı günleri izleyenleri ekran başına kilitleyen ve reyting rekorları kırmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan kötü haber geldi. Yeni sezon hazırlıklarına Ağustos ayında başlaması beklenen dizide başrol oyuncularından Ozan Akbaba sezon başlar başlamaz veda edecek. Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas Çakırbeyli karakterine hayat veren Ozan Akbaba 200. bölümde diziden ayrılacak.

edho-ilyas-cakirbeyli-200-bolumde-oluyor-atv-bu-kararla-resmen-dizinin-fisini-cekti-2

İLYAS ÇAKIRBEYLİ ÖLEREK VEDA EDİYOR

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde İlyas Çakırbeyli karakteri 200. bölümde ölerek diziye veda edecek. Başarılı oyuncu Ozan Akbaba'nın Hayat verdiği İlyas Çakırbeyli'nin diziden ayrılacak olması gündeme bomba gibi düştü. Dizinin hayranları bu haberle birlikte sosyal medyadan tepki gösterirken aynı zamanda EDHO'nun Instagram sayfasına da yorum yağdı.

edho-ilyas-cakirbeyli-200-bolumde-oluyor-atv-bu-kararla-resmen-dizinin-fisini-cekti-5

BU AYRILIK DİZİYE FİNAL GETİRİR

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Instagram sayfasına yorum yapan onlarca kullanıcı ise İlyas Çakırbeyli'nin diziden ayrılmasının final getireceğini iddia ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da daha önce de birçok başrol oyuncusu ölerek diziye veda etmişti. Ancak İlyas Çakırbeyli karakterinin ilk bölümünden bu yana dizide olması ve çok sevilen bir karakter olması reytingleri etkileyebilir.

edho-ilyas-cakirbeyli-200-bolumde-oluyor-atv-bu-kararla-resmen-dizinin-fisini-cekti-3

İLYAS’TAN SONRA ÖMÜR DE AYRILABİLİR

İlyas Çakırbeyli karakterinin ölümünden sonra Ömür Çakırbeyli'nin ne yapacağı da merak ediliyor. Dizide birbirini çok seven karı kocayı canlandıran ikiliden birinin ayrılması ve diğerinin kalması mümkün değil gibi görünüyor. Yani Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon da tek Ayrılık Ozan Akbaba olmayacak. Ceren Benderlioğlu da senaryoya göre diziye veda edebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@