Salı akşamlarının fenomen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin hemen hemen her detayı araştırılırken karakterler de merak ediliyor.

Salı akşamlarının fenomen dizilerinden biri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin hemen hemen her detayı araştırılırken karakterler de merak ediliyor. İşte bu karakterlerden biri de Özcan oldu. Peki EDHO Cihan'ın şoförü Özcan kimdir? Yaşı kaç, hangi dizilerde oynadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özcan karakterine, Burak Pamuk hayat veriyor. Oyunculuğu ile tam not alan Burak Pamuk, Tümya Özokur Menajerlik ile çalışıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Özcan kimdir?

Daha önce Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Limon Film imzalı “Savaşçı” dizisinde Türkmen Lideri Tarık rolüne hayat veren oyuncu, şimdilerde EDHO'da Özcan rolüyle ekranlara gelmektedir.

26 yaşında olan oyuncu, şarkıcı yönüyle de tanınmaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyuncluk Bölümü mezunu olan Pamuk, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın kuzenidir.