ATV'nin reyting rekortmeni dizisi EDHO yıllardır zirvediki yerini kimseye kaptırmıyor. Diziye Akıncı'nın Didem'i Deren Talu dahil oldu! Gürkan Uygun sonrası Deren Talu sürprizi!

2015 yılından beri ATV'de reytinglerde zirvede yer alan dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona yine bomba gibi başlıyor!

Kurtlar Vadisi'nin Mematisi Uyanış Büyül Selçuklu dizisinin Hasan Sabbah'ı Gürkan Uygun'un EDHO'yda dahil olacağı haberleri sonrası bir başka sürpriz isimin daha diziye katılacağı öğrenildi!

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezona yeni oyuncularla devam edecek. Oktay Kaynarca'nın başrollerinde yer aldığı EDHO dizisine genç ve güzel isim dahil oluyor.

ATV'de Türk televizyon tarihinde bir ilk olarak yayınlanan başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin yer aldığı Türk süper kahraman Akıncı dizisinin Didem'i Defne Samyeli'nin güzeller güzeli kızı Deren Talu EDHO kadrosuna dahil oldu.

İddialara göre oyunculuk yapmak isteyen Deren Talu yeniden bir ATV dizisi ile ekranlara gelecek. O dizi de iddialara göre EDHO oldu!

deren.instagram_16_9_1601286047

Oyunculuk yapmak istediğini her fırsatta belirten ve kariyerini buna göre şekillendirmek için dersler alan Deren Talu, Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi'nin başrollerinde yer aldığı Akıncı dizisinde Didem karkaterini canlandırmış ancak dizi beklenilen ilgiyi görmememişti.

Şimdi ise Deren Talu'nun EDHO dizisinin kadrosunda dahil olduğu iddin edildi. Deren Talu'nun nasıl bir karaktere hayat vereceği ise henüz bilinmiyor.