Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlıyor. 2021 Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlayacak gibi soruların yanıtı belli oldu.

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon 2021 için artık geri sayım başladı. Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Müge Anlı yeni sezon müjdesini sosyal medya hesabından verdi. Peki Müge Anlı yeni sezon ne zaman başlayacak 2021? Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlıyor?

Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sunumu ile ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı Temmuz ayında sezon finali yaparak ekran yolculuğuna ara vermişti. İlgiyle takip edilen programın yeniden ekranlara geleceği tarih izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde merak ediliyor ve araştırıyordu. Tatilde olmasına rağmen sevgi izi sayesinde birçok kaybın bulunmasına yardımcı olan program yeniden ekrana dönmeye hazırlanıyor. Güzel haberi ise Müge Anlı sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Peki Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon ne zaman başlıyor 2021? Müge Anlı ne zaman başlayacak?

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

MÜGE ANLI YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR 2021?

ATV kanlarında bu sezon 14. sezonu ile yayınlanmaya hazırlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Programın sunucusu Müge Anlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da 10 gün sonra ekranlara geri döneceğini söyledi. Yani Eylül ayının ilk günlerinden itibaren Müge Anlı ile Tatlı Sert yeniden ekranda olacak ve izleyici karşısına çıkacak. Müge Anlı'nın yeni sezon yayın tarihi 30 Ağustos 2021 olacak.

ekranlarin-kralicesi-muge-anli-mujdeyi-verdi-muge-anli-ile-tatli-sert-yeni-14-sezon-ne-zaman-bas-2

SEZON ARASINDA DA ÇALIŞMAYA DEVAM ETTİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana çok sevilen cinayetin çözülmesine kayıp kişinin bulunmasına yardımcı olmuştu. Ayrıca engelli ve yaşlı vatandaşlar için sevgi izi kampanyasında başlatan programın bu çalışması sayesinde sezon arasında da onlarca kişi bulundu ve ailesine kavuşturuldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı sık sık sosyal medya hesabından Sevgi izi sayesinde buldukları kişileri paylaşmaya devam etti. Aynı zamanda Müge Anlı'nın programında besleme sezon konuşulan birçok olayla ilgili de araştırma yapılmaya devam etti. Yeni sezon hazırlıklarında da sona gelen program kısa süre içerisinde yeniden ekranlarda olacak.