Elon Musk'ın her gün gelen yeni haberlerinin sonuncusu bir "aldatma" haberi oldu.

ABD'nin önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal, Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk'ın Google'ın kurucu ortaklarından Sergey Brin'in eşiyle aşk yaşadığını ve bu yüzden boşandıklarını haber yaptı.

Teknoloji dünyasını magazin bombasına çeviren iddia ABD’nin önde gelen gazetelerinden Wall Street Journal’dan geldi.

Yakınlıkları ile bilinen Elon Musk ile Sergey Brin’in arasındaki dostluğun aldatma sonrası sona erdiğini söyleyen haberde Musk’ın Brin’in eşi Nicole Shanahan ile ilişki yaşadığı açıklandı.

Google'ın kurucu ortaklarından Sergey Brin bir süre önce boşanma kararı aldığı eşi Shanahan ile gündeme gelmişti ki boşanmanın perde arkasından meşhur isim Elon Musk çıktı.

Burak Özçivit Katar’da Burak Özçivit Katar’da

2008’de yaşanan ekonomik krizde zorlanan ve sıkıntı yaşayan Elon Musk’a 500 bin dolar vermesi ile ve öncesinde Musk'ın kendisine üst düzey bir Tesla araç hediye etmesi ile de tanınan Sergey Brinişti son çıkan haberlere göre arkasından bıçaklanmış oldu.

Bu arada ortaya çıkan bu aldatılma haberi Brin'in, Musk’ın şirketlerine yaptığı kişisel yatırımları geri çekme kararı ile de kesinlik kazanmış görünüyor.

Elon Musk ise ilişki iddialarını yalanlarken, Halen Brin ile boşanma süreci devam eden Shanahan, daha önce yaptığı açıklamada “Sergey ve ben onurla, dürüstlükle ve uyumla yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bu konuda çalışmaya devam ediyoruz” demişti.