Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Emanet, ilk bölümleriyle izleyenlerden tam not almayı başardı. İzleyiciler, Kanal 7'nin yeni dizisi, Emanet'i çok beğendi.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Emanet, ilk bölümleriyle izleyenlerden tam not almayı başardı. İzleyiciler, Kanal 7'nin yeni dizisi, Emanet'i çok beğendi. Emanet dizisi oyuncu kadrosu, karakterleri ve konusu ile dikkat çekmeyi de başarıyor. Etkileyici konusu, farklı senaryosu ile Emanet dizisi izleyenleri ekranları başına kilitlemeyi başarıyor. Emanet dizisinde oynayan oyuncular ise izleyici tarafından merak edildi. Emanet dizisinin başrollerinde; Halil İbrahim Ceylan, Sıla Türkoğlu ve Berat Rüzgar Özkan gibi isimler yer alıyor. Bu oyuncuların yanı sıra dizide pek çok genç ve başarılı isim oynuyor. Emanet dizisinde İkbal karakterinin kız kardeşi olan Zuhal ise izleyenlerin radarına takıldı. Genç ve güzel oyuncu Hilal Yıldız'ın hayat verdiği Zuhal karakteri merak edildi. Kanal 7'de yayınlanan Emanet dizisinde oynayan Zuhal karakteri kimdir araştırılıyor. Emanet Zuhal kimdir? Emanet Zuhal gerçek adı ne? Hilal Yıldız kimdir? Hilal Yıldız hangi dizilerde oynadı?Emanet Zuhal Kimdir?

Başarılı ve genç oyuncu Hilal Yıldız'ın hayat verdiği Zuhal karakteri, Emanet dizisinin merak edilen isimlerinden oldu. Emanet Zuhal, İkbal'in kız kardeşi rolündedir. Hilal Yıldız'ın hayat verdiği Emanet Zuhal, sessiz sakin ve sevilen bir karakterdir.

Hilal Yıldız Kimdir?

Şimdilerde Emanet dizisinde Zuhal karakterini oynayan başarılı ve güzel oyuncu Hilal Yıldız, son dönemin popüler isimlerinden olmaya aday. Hilal Yıldız henüz yeni ve genç bir oyuncudur. Hilal Yıldız, 1997 yılında doğmuştur. 23 yaşında olan Emanet dizisinin Zuhal'i Hilal Yıldız, Kocaelilidir. Ayrıca Hilal Yıldız, Ayça Irgan Menajerlik'e bağlıdır. Hilal Yıldız, Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Hem oyunculuk hem de modellik yapan Hilal Yıldız, izleyici tarafından oldukça sevilmektedir. Hilal Yıldız'ın boyu 170 ve kilosu 55'dir. Hilal Yıldız'ın bilinene göre sevgilisi yoktur. Hilal Yıldız'ın instagram hesabı: @hilallyyildiz 'dır.

Hilal Yıldız Hangi Dizilerde Oynadı?

  • Emanet,

  • Adı Efsane,

  • Umuda Kelepçe Vurulmaz. 2016 - 2017,

  • Bir Zamanlar Osmanlı 2012.