Fox Tv'nin sevilen dizis Son Yaz yeni sezonu için oyuncu çalışmaları devam ediyor! Gelen son bilgilere göre Halil Sadi karakteri için Emre Kınay'a teklif gitti!

Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Halil Babür gibi oyuncuların yer aldığı Son Yaz yeni sezona giden oyuncular ve yeni gelen oyuncularla başlayacak.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Sezon finalinde Canan'ın ölmesinden sonra gelecek sezona zaman atlamasıyla başlayacak olan Son Yaz dizisinde Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Erdem Şanlı, Olgun Toker, Funda Eryiğit ayrıldığını açıklamıştı.

Dizinin yeni sezonuna da Soner'in ailesinin katılacağı öğrenilmişti. Dizde özellikle Soner'in babası Halil Sadi ve Soner'in abisi merakla bekleniyordu.

Yeni sezonda Son Yaz'da cast çalışmaları başladı. Gelen duyumlara göre dizden ayrılan isimlerin yerine ünlü isimlerin gireceği öğrenildi.

Kulislerde konuşulanlara göre Halil Sadi için oyunculara teklif götürüldü. Onlardan biri de Emre Kınay oldu.

Son olarak Ramo dizisine dahil olan Emre Kınay'ın macerası çok kısa sürmüştü. Emre Kınay'ın girmesinin ardından bir anda final yapan Ramo'dan sonra Kınay şansını Son Yaz'da deneyecek.

Son Yaz dizisi daha önce de Show Tv'nin sevilen dizisi Arıza'nın final yapması ile dizinin Bural Ersoylu'su Olgun Toker'i kadrosuna Gökhan karakteri ile katmıştı.

Dizinin yeni sezonunun İstanbul'a taşınacağı ve Halil Sadi ile Savcı ve Akgün arasında ki savaşa odaklanacağı öğrenilmişti. Bu kapsamda Soner ile Akgün dostluğunun da ne olacağı merak ediliyor.

Dizide merak edilen bir diğer karkater ise Soner'in abisini hangi oyuncununn canlandıracağı. Kulislerden gelen bilgiler şimdilik Eren Vurdem ve Can Nergis'e bu karakter için teklif götürüldüğü yönünde.