En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 puan durumu araştırılıyor. Peki, bugün Sevim Aydemir kaç puan aldı? 15 Şubat En Hamarat Benim puanları nasıl oldu?

FOX TV'nin eğlenceli yarışması En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Kadir Ezildi’nin sunduğu ve hafta içi her gün ekranda olan programda günün yarışmacısı Sevim Hanım oldu. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programında bu hafta biraz Çetin geçecek gibi görünüyor. Dün yapılan oylama sırasında masada bir hayli gerginlikler yaşanmıştı. Peki, en Hamarat Benim 15 Şubat 2022 puan durumu nasıl oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim yeni bölümde Sevim Aydemir kaç puan aldı?

Hafta içi her gün Fox TV ekranlarında Kadir Ezildi’nin sunumu ile yayınlanan En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 yeni bölümüyle yine ilgi ile Takip ediliyor. Gündüz kuşağının renkli programları arasında yer alan ve özellikle yarışmacıları ile gündemden düşmeyen yarışma programında bugün Sevim Hanım yarışıyor. En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 puan durumu için araştırmalarda sabah saatlerinden itibaren başladığı nokta özellikle günü yarışmacısı Sevim Hanım'ın kaç puan alacağı izleyenlerde merak ediliyor. Peki, En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 Sevim Hanım bugün kaç puan aldı? 15 Şubat 2022 En Hamarat Benim puanları nasıl oldu?

En Hamarat Benim yarışmacısı Sevim Aydemir kimdir kaç yaşında?

Fox TV ekranlarında yayınlanan en Hamarat Benim yarışmasının bugünkü yarışmacısı Sevim Aydemir oldu. 48 yaşında olan Sevim Hanım ev hanımı ve 30 yıllık evli. Ardahanlı olan Sevim Hanım'ın 5 çocuğu var. Yemek ve temizlik konusunda çok titiz olduğunu belirten Sevim Hanım pencere kenarlarında kalan toz ve kirleri kürdanla bile temizlediğini söyledi. Yemek yapmayı ve masa düzenini de çok sevdiğini belirten Sevim Hanım gelinin hızlı olduğunu 3-4 saatte 20 kişiye yemek hazırlayabileceğini öne sürdü. Sevim Hanım dün yaptığı yorumlarla oldukça dişli bir yarışmacı olduğunu göstermişti.

en-hamarat-benim-15-subat-2022-puan-durumu-bugun-sevim-aydemir-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 puanları

En Hamarat Benim 15 Şubat 2022 puanları meraklı araştırılıyor. Sevim Aydemir'in yarıştığı gün de yarışmacılar evin temizliğinden yemeklere kadar her şeye puan veriyor. Yemeklerine ve temizliğine güvenen yarışmacıların yarıştığı yarışma programında günüm puanlaması şöyle oldu;

Kübra Hanım: 3 Puan

Cem Bey: 3 Puan

Betül Hanım: 3 Puan

Şenay Hanım: 3 Puan

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!

Sevim Hanımın aldığı toplam Puan: 12 puan.