Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat 2022 puan durumu merakla araştırılıyor. Bugünün yarışmacıları ve aynı zamanda puan durumu izleyenlerin gündeminde. Peki, Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat 2022 puan sonuçları nasıl oldu?

ATV’de ünlü sunucu Zahide Yetiş'in sunumuyla ekranlara gelen ve her gün çiftlerin rekabetini ekran karşısına taşıyan program Zahide yetiş ile Mutfak Bahane yepyeni bir bölümle daha sizlerle buluşuyor. Haftanın ikinci gününde yarışacak olan çift merak edilirken günün puanlaması da bir o kadar meraklı araştırılıyor. Peki, Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat 2022 puan durumu sonuçları belli oldu mu? Bugün yarışan çift kaç puan aldı?

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat 2022 puan durumu için araştırmalar sabah saatlerinden itibaren başladı. Gündüz kuşağının en çok izlenen ve takip edilen yarışma programları arasında yer alan yarışmada günün puan durumu kadar mutfakta yarışacak olan çifte yakından takip ediliyor. Peki, 15 Şubat Zahide yetiş ile Mutfak Bahane puanları nasıl oldu? Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat sonuçları ve merak edilenler haberimizde…

Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat 2022 puanları

Hafta içi her gün ATV'nin en çok izlenen programlar arasında yer alan Zahide yetiş ile Mutfak Bahane yine keyif dolu bir bölümle ekranlara geliyor. Günün yarışmacı çifti Bugün de mutfağa giriyor ve rakipleri için yemek hazırlıyor. Tabii ki bir yandan yemekler yapılırken bir yandan da çiftlerin birbirine olan eleştirileri devam ediyor. Zahide yetiş ile Mutfak Bahane 15 Şubat 2022 puan durumu ilerleyen belli oldu. Günün masa puanı 23 oldu. 

zahide-yetis-ile-mutfak-bahane-15-subat-2022-puan-durumu-gunun-sonuclari

İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti İki Yabancı Dizisinden Sonra Cem Davran Büyük Kazanç Elde Etti

Zahide yetiş ile Mutfak Bahane ödül ne?

Sempatik sunucu Zahide Yetiş'in sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan Zahide yetiş ile Mutfak Bahane formatı gereği her hafta Cuma günü haftanın finali bölümünde birinci olan çifte 5 tam altın ödülü veriyor. Programda çiftler her hafta değişiyor yani eleme sistemi olmuyor. Her hafta yepyeni çiftler izleyici karşısına çıkıyor ve ekran başında izleyenlerde keyifli vakit geçiriyor.