FOX TV'de gündüz kuşağında yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 16 Mart 2022 puan durumu sonuçları merakla takip ediliyor. Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından olan En Hamarat Benim de bugün Emre Bey yarışacak. Peki, 16 Mart 2022 En Hamarat Benim puan durumu nasıl oldu? En Hamarat Benim Emre Bey bugün kaç puan aldı?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün Fox TV ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hamaratlığını ve temizliğini konuşturduğu yarışma programında her hafta bir yarışmacı birinci oluyor ve para ödülünü kazanıyor. Bu hafta başından itibaren de en Hamarat Benim yarışması iddialı yarışmacıları ile başladı. Bugün sıra Emre Bey'e geldi. Haftanın iddialı isimleri arasında bulunan Emre Bey aşçı olması nedeniyle yarışmada avantajlı gibi görünüyor. Peki, Kadir Ezildi ile en Hamarat Benim 16 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? En Hamarat Benim Emre Bey bugün kaç puan aldı?

En Hamarat Benim Emre Altın kimdir, kaç yaşında?

En Hamarat Benim yarışmasında günün yarışmacısı Emre Altın oldu. Aşçılık mesleği ile uğraşan Emre Bey bu haftanın iddialı isimleri arasında yer alıyor. Yemek yapmak kadar temizlik yapmak konusunda da usta olduğunu söyleyen Emre Bey rakip tanımadığını ve bu hafta kesinlikle bir olacağını söylüyor. Bakalım haftanın aşçı yarışmacısı Emre Bey kaç puan alacak?

en-hamarat-benim-16-mart-2022-puan-durumu-emre-altin-bugun-kac-puan-aldi-2

En Hamarat Benim 16 Mart 2022 puan durumu sonuçları

Kadir ezildi ile En Hamarat Benim 16 Mart 2022 puanları ekran başında izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Bu hafta da masalarda çekişmeler son derece yüksek olurken özellikle puanlamalar yarışmanın sunucusu Kadir Ezildi’yi çıldırtıyor. En Hamarat Benim 16 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Shamim Hanım: 4 puan

Evrim Hanım: 2 puan 

Songül Hanım: 3 puan

Hayriye Hanım: 3 puan

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

En Hamarat Benim yarışmasında günün yarışmacısı Emre Altın bugün toplamda 12 puan aldı.