Kanal D'nin reyting bol yarışması Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 yeni bölümünde ekrana geliyor. Gündüz kuşağının en çok takip edilen ve izlenen yarışma programları arasında bulunan Gelinim Mutfakta'da günün puan durumu ve çeyrek altını kazanan yarışmacı merakla takip ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 puan durumu sonuçları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu Çeyrek altını kim kazandı? İşte Gelinim Mutfakta puanları 16 Mart 2022…

Hafta içi her gün Kanal D'nin gündüz kuşağına damga vuran ve en çok izlenen yarışma programları arasında bulunan Gelinim Mutfakta'da haftanın üçüncü günü başlıyor. Hafta ortasının geldiği yarışma programında gelinler arasında rekabet ve giderek artıyor. Özellikle haftanın finaline doğru geri sayım başlayınca gelinlerin tartışmalarının dozu da bir hayli yüksek oluyor. Ekran başında izleyenler ise puan durumunu ve günün birincisini yakından takip ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 günün birincisi kim oldu? 16 Mart Gelinim Mutfakta puanları ve detaylar haberimizde…

16 Mart 2022 Gelinim Mutfakta puan durumu sonuçları

Haftanın ortasında Gelinim Mutfakta'da heyecan hız kesmeden devam ediyor. haftanın birincisi olabilmek için birbiriyle yarışan Gelinler mutfakta yemeklerini konuşturmanın yanında hiç susmadan tartışmaya da devam ediyor. Bu gün yine mutfakta rekabet yüksek yine tartışmalarında olduğu bir hayli yukarıda. Ekran başında izleyenler yarışma programını yakından takip etmekle birlikte günüm puan durumu sonuçlarını da merak ediyor. Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Yeşim 22 puan

Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi? Batu Alıcı Ne Kadar Kazandı? 1 Milyon TL Soruya Cevap Verdi Mi?

Deniz: 13 puan

Miyase: 13 puan

Hasret: 11 puan

gelinim-mutfakta-16-mart-2022-puan-durumu-16-mart-gelinim-mutfakta-bugun-kim-birinci-oldu-2

Gelinim Mutfakta 16 Mart 2022 günün birincisi kim oldu?

Ekranların en çok izlenen yarışmaları arasında bulunan Gelinim Mutfakta'da her gün günün birincisi olan yarışmacı Bir de çeyrek altın ödülü kazanıyor. Haftanın finali ödüllerinden ayrı olarak her gün bir çeyrek altının dağıtıldığı yarışmada günün birincisi yakından takip ediliyor. 16 Mart gelinim mutfakta kim 1. oldu sorusunun yanıtı belli oldu. Bugün birinci ve çeyrek altını kazanan isim Yeşim oldu.