Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasında haftanın finali başlıyor. Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 puan durumu sonuçları izleyenler tarafından da merakla bekleniyor. Peki Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu, bilezikleri kim kazandı? Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 bu hafta kim elendi? Gelinim mutfakta 8 Nisan 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yepyeni bir gün daha başlarken haftanın finali heyecanı da yaşanıyor. Hafta başından bu yana haftanın birincisi olmak için mücadele eden gelinlerden geri bugün bilezik ödülün sahibi olacak. Peki Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 bu hafta kim kazandı? Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 kim elendi?

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”

Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 puan durumu

Kanal D'de Nursel Ergin'in sunumu ile hafta içi her gün de yayınlanan gelinim mutfakta yarışmasında Bugün haftanın finali bölümü başlıyor. Gelinim Mutfakta'da birinci olacak ve ödülün sahibi olacak yarışmacı kadar bu hafta elenecek isim de merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 puan durumu şöyle oldu:

Yeşim: 17 puan

Miyase: 14 puan

Damla: 12 puan

Öykü: 14 puan

gelinim-mutfakta-8-nisan-2022-puan-durumu-8-nisan-gelinim-mutfakta-kim-kazandi-kim-elendi-2

Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 kim elendi?

Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında format gereği her hafta toplamda en düşük puanları alan yarışmacı yarışmaya veda ediyor. Bu hafta da hafta başından beri yapılan puanlamalarını sonucuna göre bir yarışmacı veda edecek. Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Gelinim mutfakta'da bu hafta en düşük puanları alan ve yarışmaya veda eden isim Öykü oldu. 

Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da elenen yarışmacı kadar bu hafta birinci olan yarışmacı da merakla bekleniyor. Hafta başından bu yana en yüksek puanları toplayan yarışmacı Bugün 5 bilezik ödülün sahibi olacak. Ödül için en büyük adaylar Miyase ve Yeşim oldu. Gelinim Mutfakta 8 Nisan 2022 haftanın birincisi belli oldu. Gelinim mutfakta'da bu haftanın birincisi 72 puanla Yeşim oldu.