En Hamarat Benim 9 Mart 2022 puan durumu sonuçları için araştırmalar başladı. Sevilen yarışma programında bugün Kaan doğrusunu yarışacak. Peki, En Hamarat Benim 9 Mart 2022 puanları nasıl oldu? En Hamarat Benim bugün Kaan Dursun kaç puan aldı?

FOX TV'de Kadir Ezildi’nin sunumu ile hafta içi her gün yayınlanan En Hamarat Benim haftanın 3. günü başlıyor. Bugün Kaan Dursun maharetlerini gösterecek ve rakiplerinden yüksek puanlar almaya çalışacak. En Hamarat Benim yarışmasında yarışmacılar rakiplerine yemeklerinden temizliğine kadar puan veriyor. Kadir ezildi, günün yarışmacısı ile birlikte temizlik yapıyor ve yemek hazırlıyor. Peki, En Hamarat Benim 9 Mart 2022 puan durumu nasıl oldu? 9 Mart En Hamarat Benim puanları ve merak edilenler haberimizde…

9 Mart en Hamarat benim puan durumu merakla bekleniyor. Haftanın 3. gününde en Hamarat Benim yarışmasında bugün Kaan Dursun yarışıyor. Yarışmanın bu haftaki iddialı isimlerinden olan ve masada yaptığı eleştirilerle çok konuşulan Kaan Dursun'un performansı merak ediliyor. Peki, En Hamarat Benim puan durumu 9 Mart 2022 nasıl oldu? En Hamarat Benim Kaan Dursun bugün kaç puan aldı?

En Hamarat Benim Kaan Dursun kimdir?

En Hamarat Benim de haftanın ikinci günü yarışmacısı Kaan Dursun'un hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Bu hafta yaptığı iddialı açıklamalar ve yorumları ile en çok dikkat çeken isimler arasında yer alan Kaan Dursun kimdir sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. En Hamarat Benim yarışmacısı Kaan Dursun 23 yaşında. Aslen Artvinli olan Kaan Bey aşçı olarak çalışıyor. Temizlik konusunda oldukça Titiz olduğunu söyleyen Kaan Bey aşçılığın zaten mesleği olduğunu o nedenle yemek konusunda da iddialı olduğunu söylüyor.

en-hamarat-benim-9-mart-2022-puan-durumu-en-hamarat-benim-bugun-kaan-dursun-kac-puan-aldi-2

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

En Hamarat Benim 9 Mart 2022 puan durumu

FOX TV'de hafta içi her gün yayınlanan, hamaratlığına güvenen yarışmacıların performanslarını gösterdikleri en Hamarat Benim yarışmasında haftanın ortası başladı. Kadir Ezildi’nin sunumuyla ekranlara gelen yarışmada bugün Kaan Dursun performansını gösteriyor. En Hamarat Benim 9 Mart 2022 puan durumu şöyle oldu:

Netice Hanım: 4 puan

Esra Hanım: 4 puan

Semanur Hanım: 4 puan

Pınar Hanım: 4 puan

Kaan bey bugün toplam 16 puan aldı.