Ercan Kesal Son Yaz'da! Halil Sadi Geliyor!

Son Yaz dizisinin yeni sezonunda Halil Sadi ortaya çıkıyor! Halil Sadi'yi Ercan Kesal canlandıracak iddiaları kuvvetlendi!

Dizi Haberleri 12.07.2021 - 15:50 12.07.2021 - 16:24 Ece Sahan

Fox Tv'nin sevilen dizisi Son Yaz yeni sezonunda büyük değişimler yer alacak. Diziden ayrılan oyuncuların yanı sıra diziye yeni oyuncular da katılacak.

Sarp Apak'ın diziyle görüştüğü haberlerini ilk veren site olarak yeni bir duyumu daha paylaşıyoruz. Ercan Kesal Son Yaz ile görüşüyor! Akgün'ün abisi rolü için önce Sarp Apak'a teklif gitmiş ancak Apak bu teklifi takvimine uymadığı için kabul etmemişti. Daha sonra ise bu rol Olgun Toker'e verilmiş ve büyük beğeni kazanmıştı.

Gelen yeni duyumlara göre Halil Sadi karakteri için de Ercan Kesal'a teklif gitti!

Funda Eryiğit, Erdem Şanlı, Emre Karayel, Olgun Toker ve Şebnem Dönmez'in diziden ayrılmasının ardından diziye yeni isimler katılacak.

Canan karakterinin ölerek diziye veda etmesinin ardından sezon finaline giren Son Yaz'da Fatih, Kaan, Gökhan ve Serap karakterlerinin de diziden çıktığı öğrenilmişti. Bu ayrılıklara dizinin hayranları tarafından tepki ile karşılanmıştı. Ancak diziden gelen haberlere göre yeni sezonda ünlü isimler diziye dahil olacak.

Zaman atlaması ile başlanacak yeni sezona yeni oyuncular dahil olacak. Dizi Rize ve İstanbul çekimleri ile yeni sezona başlayacak. Son Yaz dizisi yeni sezonunda merakla beklenen Halil Sadi karakteri ortaya çıkıyor.

Son Yaz dizisinin yeni sezonunda Soner'in ailesini canlandıracak yeni oyuncular dahil oluyor. Soner'in abisi ve babası diziye dahil oluyor.

Gelen duyumlara göre Son Yaz'da Halil Sadi karkateri için usta oyuncu Ercan Kesal'e teklif götürüldü. Ercan Kesal'in teklifi kabul etmesi durumunda Son Yaz yeni sezonunda Halil Sadi karkaterini usta isin canlandıracak.

Ercan Kesal son olarak Çukru dizisinde yer almıştı. 61 yaşındaki oyuncunun diziye katılacağı haberleri şimdiden heyecan yarattı. Soner'in abisi rolü için de sürpriz ünlü bir isim düşünüldüğü öğrenildi.

Ercan Kesal'ın yanı sıra sosyal medyada dizinin hayranları Halil Sadi rolü için Emre Kınay, Fikret Kuşkan, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yakıştırmasını yapıyor. Ancak şimdilik bu isimler arasında bir duyum gelmedi. Bu isimlerden de en yakın Emre Kınay ve Fikret Kuşkan en olası olarak görülüyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@