Star TV'de Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı erkenci kuş dizisinden müjdeli haber geldi. Aynı kadro ile geri dönmeye hazırlanan dizi şimdiden heyecanlandırdı.

Star TV ekranlarında yaz dizisi olarak başlayan ve bir sezon boyunca da ekranlarda çok sevilerek izlenen Erkenci Kuş dizisi geri dönmeye hazırlanıyor. Özellikle İtalya'da yayınlanmasının ardından canlı Yaman'ı bu ülkede popüler hale getiren dizi aynı kadro ile yeniden yayınlanacak ve yaz aylarında ekranlara kilitleyecek. Peki Erkenci Kuş ne zaman başlıyor? Erkenci Kuş yeni bölümler ne zaman gelecek?

erkenci-kus-hayranlarina-mujde-ayni-kadro-ile-geri-donuyor-ortalik-yeniden-alev-alev-yanacak-1

Can Yaman ve Demet Özdemir'in başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş dizisi yurtdışında birçok ülkede yayınlanmış ve 2 başrol oyuncusu da dünya çapında çok popüler oyuncular haline dönüşmüştü. Toplam 51 bölüm olarak Star TV ekranlarında yayınlanan dizi için müjdeli haber geldi. Her geçen gün hayran kitlesini katlayan dizinin yeniden yayınlanmasına karar verildi. Aynı kadro ile ekranlara gelecek olan dizi yaz aylarında hafta içi her gün yayınlanacak.

erkenci-kus-hayranlarina-mujde-ayni-kadro-ile-geri-donuyor-ortalik-yeniden-alev-alev-yanacak-3

Sanem ve Can Aşkı bir kez daha alevleniyor

Erkenci Kuş dizisinde Sanem ve Can Aşkı geçtiğimiz yaz aylarına damga vurmuş özellikle genç hayranları bu rollerde ikiliyi çok beğenmişti. İtalya'da da yayınlandıktan sonra can Yaman'ın bu ülkede de hayran kitlesi artarken şu sıralar İtalyan dizisinde bir başrolü oynamaya başladı bile. Ancak Sanem ve Can aşkını izleyiciler bir türlü unutamayınca Star TV yeni bir karar aldı. Erkenci Kuş dizisi yeniden ekrana gelecek.

Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu! Fox TV Dizisi Erken Finale Kurban Gitti! Engin Akyürek ve Demet Özdemir Başrolde Oynuyordu!

erkenci-kus-hayranlarina-mujde-ayni-kadro-ile-geri-donuyor-ortalik-yeniden-alev-alev-yanacak-4

Erkenci Kuş ne zaman başlıyor?

Haftalık yayın akışını paylaşan Star TV 7 Temmuz Çarşamba gününden itibaren erkenci kuş dizisinin yeniden ekranda olacağını duyurdu. Yaz aylarında ekranı boş kalan Star TV'de hafta içi her gün Saat 10.30’da Erkenci Kuş izleyici karşısına çıkacak. Sosyal medyada hala geniş bir hayran kitlesine sahip olan diziden gelen bu kadar Can Yaman ve Demet Özdemir hayranlarını da oldukça mutlu etti. Hatta şu anda yayında olmamasına rağmen dizi için birçok paylaşım yapıldı ve kısa sürede TT listesine yükseldi.