Olmaz denilen oldu! Müge Anlı ATV'ye son darbeyi indirdi, vefayı değil parayı seçti, Acun Ilıcalı'nın Exxen'ine girdi

Müge Anlı'nın Acun Ilıcalı'dan teklif aldığı bir süredir konuşuluyordu. Nihayet gerçek ortaya çıktı Müge Anlı Atv’ye son darbeyi indirdi ve Acun Ilıcalı'nın Exxen’ine transfer oldu.

Televizyon 06.07.2021 - 10:20 06.07.2021 - 10:20 Volkan Arık

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile uzun yıllardan beri ekranlarda fırtına gibi Esen ve Türkiye'nin en çok güvenilen isimlerinden biri olan Müge Anlı öyle bir hamle yaptı ki herkes neye uğradığını şaşırdı. Müge Anlı geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak ekranlara veda etmiş Acun Ilıcalı'dan ünlü sunucuya teklif gittiği iddia edilmişti. Son dönemlerde yaptığı transferlerle çok konuşulan Acun Ilıcalı birçok youtuber ve programcı ile çalışıyordu. Şimdi de kadrosuna Müge Anlı gibi usta bir ismi de ekledi.

olmaz-denilen-oldu-muge-anli-atvye-son-darbeyi-indirdi-vefayi-degil-parayi-secti-acun-ilicalinin-2

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Müge Anlı'yı bir süredir yakın markaja almıştı. Neredeyse 13 yıldan bu yana ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Müge Anlı'nın kanaldan ayrılmayı düşünmediği konuşuluyordu. Ancak gerçekler Müge Anlı'nın sezon finali yapması ile birlikte gün yüzüne çıktı. Aslında ATV tarafından açıklanmasa da Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sezon finali değil final yaptığı ve ünlü Sunucunun Acun Ilıcalı'nın platformuna transfer olduğu iddia ediliyor.

olmaz-denilen-oldu-muge-anli-atvye-son-darbeyi-indirdi-vefayi-degil-parayi-secti-acun-ilicalinin-3

Herkes sezon finali sanıyordu ama öyle değilmiş

Hafta içi her gün ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Temmuz 2021 Cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etmiş ve yaz arası verdiğini duyurmuştu. Fakat son dönemlerde Müge Anlı'nın ATV ile anlaşamadı ve ayrılacağı yönünde iddialar çok konuşuluyordu. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı da bunu fırsat bildi ve hemen atağını gerçekleştirdi. Müge Anlı'yı Exxen’de görmek isteyen ve platformunu daha da güçlendirmek isteyen Acun Ilıcalı ünlü sunucuya öyle bir teklif yaptı ki geri çevirmek mümkün olmadı.

olmaz-denilen-oldu-muge-anli-atvye-son-darbeyi-indirdi-vefayi-degil-parayi-secti-acun-ilicalinin-4

Palu Ailesi belgesel olacak

Alınan bilgiye göre ünlü sunucu Acun Ilıcalı Netflix ile rakip olmasını istediği platformunu daha da güçlendirmek istiyor bu nedenle de peş peşe transferler yapmaya devam ediyor. Özellikle ekranların kraliçesi olarak bilinen Müge Anlı'yı da kadrosunda görmek isteyen Acun Ilıcalı bir döneme damga vuran Palu Ailesi konusunu belgesel yapmayı planlıyor. Ancak herkes sadece Palu Ailesi için bu transferin yapılmak istediğini düşünürken Acun Ilıcalı bu işi kökten bitirmeyi hedefliyormuş.

olmaz-denilen-oldu-muge-anli-atvye-son-darbeyi-indirdi-vefayi-degil-parayi-secti-acun-ilicalinin-5

Anlaşma sağlandı ATV'nin işi bitti

Acun Ilıcalı'nın Müge Anlı'yı transfer ettiğine dair haberler Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada üzerinden bir hesap tarafından yayınlanmıştı. Hesaptan yapılan açıklamada Şampiyonlar Ligi UEFA Avrupa Ligi ve UEFA konferans Ligi yayın haklarını alan Exxen Platformunun Türkiye'nin en önemli sunucularından biri ile anlaştığını duyurmuştu. Acun Ilıcalı'nın Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yayın haklarını tamamen aldığı iddia edilirken ATV’nin bu programı kaybetmesi ile birlikte batacağı da konuşulan konular arasında yer aldı. Söz konusu hesap ünlüler dünyasında yaşanan gelişmeleri Önceden tahmin ediyor ve bilgi veriyor. Yani Müge Anlı'nın Acun Ilıcalı ile anlaştığı iddialarının büyük oranda gerçek olduğu düşünülüyor.

olmaz-denilen-oldu-muge-anli-atvye-son-darbeyi-indirdi-vefayi-degil-parayi-secti-acun-ilicalinin-1

Müge Anlı yıllarını verdiği kanala bunu yapar mı?

Atv'nin kemik programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 2008 yılından bu yana ekranlarda ve hiç kanal değiştirmedi. Müge Anlı hayranları ise ünlü sunucunun vefalı olduğunu ve kesinlikle uzun yıllardan beri yer aldığı kanala böyle bir ihanet etmeyeceğini düşünüyor. Yaklaşık 13 yıldan bu yana ekranda olmasına rağmen hala gündüz kuşağının en çok izlenen programı olma özelliğini taşıyan Müge Anlı'nın ATV'deki program yapan Esra Erol ile de kavgalı olduğu Son dönemlerde konuşulan konular arasındaydı. Ancak ne kanal yönetimine de ikili bu iddiaları doğrulamamıştı. Müge Anlı'nın transferine ilişkin de şu an herkes sessizliğini koruyor herhangi bir açıklama yapılmadı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@