Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı yayınlandı! Ömür gidiyor! EDHO Ömür ayrılıyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm fragmanı Ömür şoku yaşanacak. Ömür Façalı diziden mi ayrılıyor! EDHO 193. bölüm fragmanı setten gelen bilgilere göre şok ayrılıklar yaşanıyor.

Dizi Haberleri 02.05.2021 - 20:50 04.05.2021 - 04:18 İlan35

ATV ekranların fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz üzücü haberler geliyor! EDHO 193. bölüm fragmanı kötü haberler var! Yayınlandığı her salı reyting rekorları kıran EDHO 193. bölüm fragmanı henüz gelmedi ancak kötü haberler önceden geldi! EDHO 193. bölüm fragmanı 4 Mayıs 2021 Salı akşamı ekrana gelecek bölümünde sıkıntılar var!

EDHO 193. bölüm fragmanı ayrılıklar!

Yine efsane bir bölümde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde Dadaş Tipi veda edilip, Hızır Çakırbeyli Rıdvan'ın dalını budağını keseceği görünüyor. Alpaslan Çakırbeyli ve Hızır Çakırbeyli Tipi'nin intikamını öyle bir şekilde alacak ki Rıdvan'ın dalı budağı kesilecek.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölüm Sezai ölüyor!

EDHO 193. bölümde TİPİ tuzağa çeken isim Sezai ölüyor! Sezai 4 mayıs salı akşamı EDHO veda ediyor. Rıdvan ailesine geçecek ancak ilk ölen kişi Sezai olacak. Hızır Çakırbeyli Rıdvan'ın dalını budağını ilk olarak Sezai öldürerek devam edecek.

Şefik ölüyor!

EDHO 193. bölüm Sezai öldükten hemen sonra Şefik ölecek! EDHO'da Rıdvan deliye dönecek ve dışardan çağırdığı Fethi'nin savaşçı adamı Volkan sahaya iniyor. Volkan yapacağı planlar diğer düşmanlar gibi olmayacak ve İlyas Çakırbeyli düşürmeye çalışacak. Ancak tehlikeli düşman Volkan, İlyas Çakırbeyli tuzağa çekilecek.

Pınar dönüyor! Ömür vuruluyor!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. bölümde Façalı ailesi ve Çakırbeyli ailesi arası açılıyor. Pınar ve İlyas ilişkisi ortaya çıkacak ve aile de dirlik dirilik bozulacak. Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı da arası açılsa da Pınar ve İlyas yakında sevgili olacak. Ömür vuruluyor!

Ömür diziden çıkacak mı?

EDHO 193. bölüm son sahnede Ömür Façalı Çakırbeyli karakterine veda edebiliriz. Oldukça üzgün bir EDHO 193. bölüm son sahnesi adeta ekrana kitleyecek. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz olduğu bir mekanda Ömür vurulacak.

Dizide Ömür ve Behzat karakteri gerçekte evli ve iki oyuncudan biri giderse diğeri de diziden ayrılabilir. Bu sebeple Ömür Façalı ayrılığı sonrası Behzat Façalı da gidecek mi merak edilcek.

EDHO Fragmanı pazar günü yayınlanacak ancak setten gelen haberler bu şekilde!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@