Bir dönem Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine damga vuran başarılı oyuncu fenomen dizi Kuruluş Osman'a dahil oluyor. Peki bu oyuncu kim? İşte detaylar..

Kuruluş Osman dizisine bomba transfer gerçekleşti. En son Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde gördüğümüz Haziran Gecesi, Cennet Mahallesi, Arka Sokaklar, Doktorlar, Geniş Aile, Muhteşem Yüzyıl, Mehmetçik Kut-ül Amare gibi dizilerde de yer alan başarılı oyuncu Şener Şavaş Kuruluş  Osman dizisine dahil oldu!

TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor! TRT İzleyicileri Üzdü! Sevilen Dizi İki Hafta Sonra Final Yapıyor!

EDHO'dan Kuruluş Osman Dizisine!

Atv ekranlarında 6 sezondur salı günleri yayınlanan başrollerinde Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Turgay Tanülkü ve Yalçın Hafız oğlu gibi usta isimlerin yer aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Rafet'e hayat veren Şener Savaş; yine Atv ekranlarında çarşamba günü yayınlanan kadrosunda Burak Özçivit,Nurettin Sönmez, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı, Ragıp Savaş, Kanbolat Görkem Aslan, Yeşim Ceren Bozoğlu ve Cüneyt Arkın gibi usta oyuncuları bir araya getiren Kuruluş Osman dizisine dahil olduğu öğrenildi.Çarşamba akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman kadrosunu genişletmeye devam ediyor. ATV ekranlarında yayınlanan, senaryosu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Aslı Zeynep, Peker Bozdağ ile Ozan Bodur tarafından kaleme  alınan ve yönetmen koltuğunda Metin Günay'ın oturduğu Kuruluş Osman dizisi her hafta çarşamba günü saat 20:00'de yayınlanıyor.