Hazal Adıyaman kimdir? Hazal Adıyaman kaç yaşında? Nereli? Sevgilisi kim? Genç oyuncu Hazal Adıyaman daha önce hangi dizilerde yer aldı?

Genç oyuncu Hazal Adıyaman kimdir? Hazal Adıyaman nereli? Hazal Adıyaman kaç yaşında? Hazal Adıyaman sevgilisi kim? Pek çok reklam filmi ve dizilerde yer alan Hazal Adıyaman son günlerin en çok merak edilen oyunculardan biri oldu.

Pek çok dizide yer alan genç oyuncu Hazal Adıyaman son günlerde en çok merak edilen oyunculardan biri oldu. Hazal Adıyaman hakkında merak edilenler aratılmaya başlandı. Hazal Adıyaman sevgilisi kim? Hazal Adıyaman nereli?

1.67 boyundaki ve 53 kg olan Hazal Adıyaman mavi gözleri ile dikkat çekmete. Son olarak Kuruluş Osman dizisiyle ekranlara gelen Hazal Adıyaman Bizim Hikaye dizisinde canlandırığı Derin karakteri ile akıllara kazınmıştı.

Peki Hazal Adıyaman kimdir? İşte soruların cevabı?

Güne Atatürk İle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Damga Vurdu! "Ertan Saban Ve Gani Müjde Selamı" Dendi... Yönetmeni Kimdir? Güne Atatürk İle Gelsin Hayat Bildiği Gibi Damga Vurdu! "Ertan Saban Ve Gani Müjde Selamı" Dendi... Yönetmeni Kimdir?

Hazal Adıyaman Kimdir?

Hazal Adıyaman 22 Kasım 1994 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Fizik bölümü mezunudur. Pek çok dizi ve reklam filminde yer alan Hazal Adıyaman ilk olarak Star Tv'de ekrana gelen reyting rekortmeni dizi Muhteşem Yüzyıl'da Gül karakterine hayat verdi. Daha sonra ise Fox Tv'de Aşkın Bedeli dizisinde Melek karakterine hayat verdi.

Bosch Autolook, Eti Hoşbeş, Nivea, Deodorant reklamlarında yer aldı.

Hazal Adıyaman'ın yer aldığı yapımlar şu şekilde; 

Muhteşem Yüzyıl   

Aşkın Bedeli   

Bir Yusuf Masalı   

Kiraz Mevsimi       

Hanım Köylü   

Kalbindeki Deniz   

Bizim Hikaye   

Kuruluş Osman