Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet'in kızı Didem kim? Gerçek adı ne? Hangi dizilerde oynadı çok merak ediliyor. Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan EDHO yeni sezonuyla herkesi ekran başına kitlemeye devam ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet'in kızı Didem kim? Gerçek adı ne? Hangi dizilerde oynadı çok merak ediliyor. Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan EDHO yeni sezonuyla herkesi ekran başına kitlemeye devam ediyor. Senaryoya yeni karakterlerin dahil olduğu dizide Haşmet'in kızı Didem bir hayli dikkat çekti. İşte EDHO Haşmet'in kızı Didem hakkındaki detaylar...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da geçtiğimiz hafta Haşmet Façalı, Hızır Çakırbeyli’nin evine sevgilisi zannettiği Didem ile birlikte gelmişti. Ancak Haşmet,  yanında duran kişinin sevgilisi değil, öz kızı olduğunu açıkladı. Hal böyle olunca herkese ters köşe olan Haşmet'in kızı Didem kimdir? merak konusu oldu.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet'in kızı Didem kimdir?

ATV ekranlarında yayınlanan EDHO'ya yeni sezonda Didem karakteriyle katılan oyuncunun gerçek adı Gizem Arıkan’dır. Güzel oyuncuyu en son Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem karakterine hayat vermişti. Şimdi Edho Didem karakterine hayat veren Gizem Arıkan; 10 Şubat 1994 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir.

İlk defa kamera karşısında 2016 yılında “Aşkın 5 Hali” sinema filminde profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 2017 yılında ise Mustafa Mert Koç ile Gizem Karaca’nın baş rollerinde yer aldığı “Organik Aşk” isimli filmde rol almıştır. Show TV ekranlarında Çocuktan al haberi programın da yer alan Gizem Arıkan, Kahraman Deniz’in “Böyle Sever” isimli klip de yer almıştır.

Geçtiğimiz sene de Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaralı Kuşlar adlı günlük dizide Meryem karakteri ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmişti.