Esra Erol'da Fatma geçtiğimiz günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştı. Fatma aylar sonra yeniden Esra Erol'da yolunu tuttu. Fatma'nın son hali ise izleyenleri hayrete düşürdü.

Esra Erol'da programında 2 çocuk babası Ahmet'e kaçan 19 yaşındaki zihinsel engelli Fatma Uzun süre boyunca konuşulmuştu. Fatma'nın annesinin Feryadı izleyicileri gözyaşlarına boğulmuş Esra Erol da Fatma'yı kurtarabilmek için elimden geleni yapmıştı. Yoğun çabalar sonucunda Fatma ailesine kavuşturuldu ancak yeniden kocası Ahmet'e kaçınca olanlar oldu. Zihinsel engelli Fatma Dün yeniden Esra Erol'da programının koltuğunda yerini aldı. Esra Erol'da Fatma'nın son hali izleyenleri dehşete düşürürken aynı zamanda kocası Ahmet'in para karşılığında kendisini başka bir adama sattığı ve hamile olduğu ortaya çıktı. Fatma'nın bebeğinin babasının kim olduğu ise bilinmiyor.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la programında 19 yaşındaki Fatma'nın dramı devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Esra Erol'da programına konu olan olayda 19 yaşındaki %50 zihinsel engelli Fatma ailesinin evinden kaçmış ve İmam nikahlı olarak evli olan ve iki çocuk babası olan Ahmet'le nikah kıymıştı. Fatma'nın annesi programa katılarak kızına çağrıda bulunmuş Fatma da yaptıklarından pişman olarak ailesine geri dönmüştü. Ancak aradan geçen süre içinde Fatma yeniden evden kaçtı. dün annesi ile birlikte tekrar Esra Erol'da programına katılan Fatma tehdit edildiğini bu nedenle de Ahmet'e kaçtığını söyledi.

Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü Rick and Morty’nin Yaratıcısı Justin Roiland Hakkındaki Suçlamalar Düştü

esra-erolda-fatma-son-haliyle-dehsete-dusurdu-fatmanin-saclarini-kocasi-ve-kayinvalidesi-mi-kazi-2

Fatma'nın son hali hayrete düşürdü

Annesi ile birlikte tekrar Esra Erol'da programında koltukta yerini alan Fatma'nın son hali ise izleyicileri dehşete düşürdü. Programa başında bir bereyle katılan Fatma'nın saçlarının kazanmış olduğu ortaya çıktı. Fatma, saçlarını kocası ve kayınvalidesinin kazıdığını iddia etti. Ailesinin evine döndükten sonra kocası Ahmet'in kendisini mesajla tehdit ettiğini uzaklaştırma kararı olmasına rağmen annesini ve ailesini öldüreceğini söylediğini iddia eden Fatma, yeniden Ahmet'e katılmak zorunda kaldığını öne sürdü. Ahmet ve annesi tarafından işkence gördüğünü iddia eden Fatma aynı zamanda kocasının kendisini para karşılığında başka bir adamla birlikte olmaya zorladığını öne sürdü.

Hamile olduğu ortaya çıktı

Diğer yandan Esra Erol'da programına tekrar katılan %50 zihinsel engelli 19 yaşındaki Fatma'nın hamile olduğu ortaya çıktı. Üstelik Fatma bebeğin babasının kim olduğunu da bilmiyor. Yaşanan bu olaylar karşısında Esra Erol da düşerken Ahmet ve ailesi ile ilgili yeniden suç duyurusunda bulunuldu.